ÜNİ ORTAMI VE HAYATI BOZUK DEĞİL Mİ SİZCE DE?

Merhabalar..Üni hayatında anlamadığım birşeyler beni daima ortamdan uzak tutuyor. İtiyor. Mesela az önce eve girdim etrafa bakıyorum kızlar falan dışarlarda boya küpü .. Yani dini anlamda yaklaşım göstermek provoke etmek amacım değil. Ya BEN anormalim Ya da durumda bir tuhaflık var. Neler diyorsunuz? En iyisi uzak durmak mı diyenlerdensiniz yoksa durum kötü diyenlerden mi?

• KATILIYORUM
    67% (8)45% (5)57% (13)Oy Ver
  • KATILMIYORUM
    33% (4)55% (6)43% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ne güzel ki sadece boyalılar denk gelmiş :))))

Evet, üniversiteye gelen kendini çok afedersiniz birşey zannediyor. Bu hep böyle oldu, katlanarak da ilerliyor. Hayatımın en ilginç örnekleriyle üniversitede karşılaşmış ve hayret etmişimdir. Üniversiteye gelmekle, herşeyin farklılaşması gerektiğini düşünüyorlar, ve aslında kendi özlerinde olmayan ''kendilerini'' çıkartıyorlar ortaya. Halbuki üniversitenin ancak iyi anlamda insanlara birşeyler katması gerekiyor, bu anlamda değiştirmesi değil...

Üniversiteye gelme amaçlarının insanların farklı olduğunu düşünüyorum ben artık. Orası da bir okul, ne farkı var? Okul olarak görmeyenleri anlamadım hiç.

0|1
    0|0
    • Öncelikle teşekkür ederim. Beni en dolaylı yoldan anladığınız için. Üniversite bir devletin umudu yükselişi insanlığı kurtuluşu ve temizliğin temellerinin atıldığı yer olmalı.. Burada çok bilgiler dönüyor imkanlar fazla okullarda kişisel gelişim burada olur.. Ülkemizde ne başarılar sahibi işadamları iş kadınları var onlar gibi doğru yoldan nasıl ilerlenilebilir. Nasıl başarılı olup geleceğe yatırım yapılabilir.1. sınıftan beri ben böyleyim böyle düşünüyorum.. Benim zenginliğime zenginlik katacak yer olmalı bura diye.. Koluma kızı takıp yolda gezerek okulu boşlayarak ne için yaşıyorum ben diye soruyorum ama çok ta tepki aldım gördünüz.

• Lakin gece geç saatlerde sokaklarda rahatsız edici düzeyde sesler çıkaranlar madde kullanıp kaldırım üzerinde yatanlar ve daha milyonlarca ortam problemi nedeniyle ortaya çıkan sorunları görünce inanın üniversite değil diyorum... Bu ortamlara girmemek için can atıyorum. Doğru düzgün çay bahçelerine bile gitmiyorum.. Normal aktiviteleri uzun zaman tanıdığım dostlarımla yapıyorum. Özellikle geleceğe yönelik birtakım planlarımı uygulamak için çeşitli fikirler ediniyorum. Üniversite bitmek üzere.. Ne yazıkki anılar olduğu kadar uzaklaşmak ta istiyorum.. Üniversite yılı içerisinde takriben 25 bin liralık çeşilti bilişim işleri yaptım.. Şu an bazı şeylerin temellerini attık sayılır. Okul bile bana engel olur hale geldi. Bırakın ortamı ortamdakiler bana heveslenmeye başladı.. Ama benim bu konularda hala sorunlar yaşadığımın anlamını göstermekte.

• Belki de, anormallikler için geliyorlar dimi :)

Bu bahsettiğiniz şeylerin farkında olmanız güzel; umarım geleceğiniz için de dilediğiniz şekilde işinizi kurar mutlu olursunuz :) Üniversite geçilmesi gerekilen bir yol, en az hasarla ve en çok edinimle geçmeye bakmak lazım...

Kızlar Ne Diyor 2

• He kotu seks drugs rockn roll her yer bulasma kayarsin

0|0
    0|0
    • yok be yanlış anlamayın hemen :D

• yaşadklarımdan sordum bu soruyu

• haklısın

0|0
    0|0
    • 4 yıldır kimleri bunalıma soktu kimleri bozdu bu ortam kimin eli kimin cebinde mevzularından insanlaarın canı yandı bitek bana bulaşamadılar duruşumuzu belli ettik

• neleri takanlar stres edenler ne yazıkki kanser gibi hastalıklarla boğuşmakta Şu an.. diyorum ki boşver. bu kadar basit

Erkekler Ne Diyor 4

• Sen uzak dur, olmayan ortamı da bozma

0|0
    0|0
    • tamamdır :D

• olm ne işim var zaten yaşadığım şeylerden sorum bunları kimin eli kimin cebine davalarından neler oluyordu neler bu mu sağlam ortam

• Ne içiyon? 2 farklı kişi mi kullanıyor hesabını.

• katılmıyorum güzel ortam

0|0
    0|0
  • olay sende bitiyoo nasıl yaşamak istersen öyle yaşarsın

0|0
    0|0
  • Uniler eskiden meslegine adim atcagin bilgilerin ogretildigi yerdi milletin seks icin gittigi yer oldu resmen..

0|0
    0|0
    • ben neler gördüm bir bilsen

• usta boklu püsürlü işlerden okul hayatını noktalayanlar tanıyorum.. insanlar inanılmaz tuhaf

• Bosver... ben uniye baslarken esi unide buluruz diyoduk unide temiz namuslu kiz kalmamiski bulalim

Yükleniyor...