Annem İçin dua eder misiniz?

2 kez beyin ameliyatı olmuştu sanırım 3. de gerekecek tümör tekrardan ve iki ayrı yerde üremiş. O zaman bile 2. de masadan kalkamama ihtimali yüksekti. Gerçekten artık boğazım düğümleniyo zor nefes alıyorum ve Şu an bile bunları yazarken ağlıyorum. Müslümanın müslümana duası daha çok kabul olurmuş. Nolur annemi de katın dualarınıza...

Güncellemeler:
Allah hepinizden razı olsun. Rabbim hepimizin hastalarına şifa versin

0|0
12|29

En İyi Erkek Görüşü

• ALLAH (C. C.) Acil Şifalar Versin.

Ve İza Maridtu Fe Huve Yeşfin - Hastalandığımda Bana Şifa Veren ALLAH (C. C.)'tır!

(Şuara-80)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Allah annene şifa versin çektiği acıları günahlarını Kefaret etsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Ey Yüce Rabbim. Şüphesiz ki sen hakkıyla bilen, hakkıyla işitensin. Gizli olan da açık olan da senin için birdir; hepsini en iyi yalnız sen bilirsin. Senden gelen hastalıkların şifası da yine yalnızca sendedir. Her kim var ki yüreğinden geçen tek bir dua bile ağza gelmeden önce senin katında kabul bulur; bu güzel kulunu da onlardan say ve bizlerle birlikte onun yüreğinden geçen duayı, annesine dair şifa dilemesini kabul eyle. Sen bu güzel kulunun annesinin malum ameliyattan başarıyla çıkmasını ve sağlığına kavuşmasını nasip eyle. Bu vesileyle, halihazırda aynı dertten muzdarip olan/olmayan tüm müslüman kardeşlerimize şifa, sağlık, sıhhat ve huzur ihsan eyle. (AMİN) Ya Rabbelâlemin.

2|0
    0|0
  • Rabbim yardımcısı olsun hayırlısıyla inşallah o masadan sağlığına kurmak üzere kalkacak eminimki yaradan Allah onun yanında olucak inşallah başarılı geçer bir müslüman bir muslaminin duasına ihtiyacı vardır elbette ondan önce herşeyin ilacıdır dua bütün dualarımız ve dualarım senin dünyalar güzeli bir tanecik annen içindir kardeşim inşallah sağ salim kalkacak ve kısa zaman içerisinde iyilesecektir umudunuzu yitirmeyin üzülmeyin korkmayın Allahin duaları kabul eden olduğunu biliyoruz ve İnşallah dualarımızda kabul olacaktır hayırlı akşamlar üzme kendini dua et

1|0
    0|0
  • Dualarımız annenle...

Geçmiş olsun :(

1|0
    0|0
  • benimde öz ablamdan saydığım ablamda beyin tümörü vardı. Şu an bir sıkıntısı yok. Allah annenin ve sizin hakkınızda hayırlı olanı nasip etsin. Sizlere dünyada ve ahirette iyilikler ve güzellikler nasip eylesin kardeşim :/

1|0
    0|0
  • Allah şifasını versin. İyi olur inşallah

1|0
    0|0
  • La tahzen innallahe mean (üzülmeyin Allah bizimle beraberdir) Rabbim herkesin gönlüne göre versin annemızıde çocuklarına kocasına ailesine bağışlasın inşallah başta annem olmak üzere Rabbim kendısıınden şifa bekleyen herkese Şaafi isminin hürmetine şifa versin...

1|0
    0|0
  • Allah Annenizi sizlere bağışlasın inşallah...

1|0
    0|0
  • Allahım tanımadığım ablamız için ettiğimiz duayı kabul eyle onu sevdikleriyle ayırma inşallah. Ayriyeten duasınıda yaptım kardeşim

1|0
    0|0
  • Adamım annene şifa diliyorum. Dualarım seninle

1|0
    0|0
  • Allah şifa versin. İnşallah tez zamanda iyileşir

1|0
    0|0
  • Allah yardmcısı olsun. Duamdasınız kardeşim söz

1|0
    0|0
  • Allah yardımcınız olsun

1|0
    0|0
  • Allah acil şifalar versin ğmidinizi sakın kesmeyin allah yukarda görüyor derdide çözümüde veren allah bira sabır edin dualarımız annenle güçlü dur annende güçlenir ve o ameliyat masasından sağ salim kalkar herşey moral çden geçiyor

1|0
    0|0
  • Allah acil şifalar versin. Umarım herşey çok güzel olur.

1|0
    0|0
  • Allah yardimciniz olsun

1|0
    0|0
  • Allah acil şifalar versin

1|0
    0|0
  • Allah şifa versin... Annene çok üzüldüğünü hissettirmemeye çalış... Umutlu ol

1|0
    0|0
  • Ederiz kardeşim Allah acil şifalar versin tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah

1|0
    0|0
  • Acil şifalar dilerim, umarım en kısa sürede sağlığına kavuşur.

1|0
    0|0
  • bu sahneyi ben de yaşadım

1|0
    0|0
  • Allah sifa versin allah buyiktur isllah bunuda atlaticak

1|0
    0|0
  • Allah sabır versin kardeşim inşallah annen hayırlısıyla atlatır ameliyatı sen kalbini ferah tut

1|0
    0|0
  • ALLAH şifa versin

1|0
    0|0
  • Oyy kıyamam sana kuzum benim namaz kılmama vesile oldun teşekkür ederim sana

1|0
    0|0
    • Ben teşekkür ederim bütün hastalara da dua ettiysen ne mutlu bana

• Hangi hastanede? Bu doktordan memnun aslında ama bir sorun olursa aklımda bulunsun teşekkürler

• Medical Park Kadıköy hastanesinde problem olursa yazarsin özelden

• Allah şifa versin

1|0
    0|0
  • Allah şifalar versin. İnşallah tez zamanda iyileşir.

1|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun, iyi olur umarım.

0|0
    0|0
  • Allah annene acil şifalar versin kardeşim:) İnşallah sağ salim kavuşursun annene

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Allah acil sifa versin, geçmiş olsun,

1|0
    0|0
  • Allah (c. c) Şafî ismi ile annene ve diğer tüm hastalara acil şifalar versin, insAllah.

1|0
    0|0
  • Ettim Allah şifa versin inşallah

1|0
    0|0
  • Allah şifa versin.

1|0
    0|0
  • Allah acil şifalar versin.

1|0
    0|0
  • Allah yardimciniz olsun insallah gecer Dua ederiz tabiki nedemek

1|0
    0|0
  • Canım benim. Allah şifa versin anneciğine..

1|0
    0|0
  • Allahım senin anneyede benm babayada tüm hastalarda şifa versin insaallah

0|0
    0|0
  • Allah sıfa versın kardesım

1|0
    0|0
  • Allah (c. c.) şifa versin

1|0
    0|0
  • Allah tez zamanda acil şifalar versin canım