Kilolu bir sevgiliniz olsa yinede severmisiniz?

Kilolu bir sevgiliniz olsa yinede severmisiniz? Kilolu bir sevgiliniz olsa yinede severmisiniz?

0|1
1625

En İyi Erkek Görüşü

• Aşk kiloya bakmıyor kalbi ve karakteri güzel olsun zevklerimiz uyuşsun gerisinin önemi yok.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 24

• aşağıdaki yorumları okudum gerçekten ne kadar basit düşünen beyinleriniz var arkadaşlar utanç verici bir durum. Kilo dediğiniz şey görsel bir durum bir nevi zevk , burada sorulan ise sevgi-sevmek. Kilolularla muhatap bile olmam diyenlere sözüm. Anneleriniz 20 yaşındaki gibi değillerdir muhakkak onları sevip sevmediğinizi düşünerek şişman insanlara karşı yaklaşımınızı tekrardan gözden geçirmenizi tavsiye ederim..

3|0
    0|0
  • Sevgilim o benim ben onu sadece dış görünüyle begenmiyorum ki sevgilimse zaten iç görünüşünüde begenmişimdir sadece dıs görünüşüne baksam sevgili olmazdım zaten hani cok aşırı derecede degilse kilolularada farklı gözle bakmayın lütfen dısarda hatta hiç bakmayın onlarında gururu vardır siz dik dik bakınca onlarda kötü hisseder kendilerini konuyu biraz değiştirdim galiba herneyse yinede severdim tabikide neden sevmeyim eger sevgilim o halinden mutsuz isede gerekli her yere giderdim onunla tedavileri filan için elimden geleni yapardım ben mutlu olmak için yapmazdım yanlış anlasılmasın sevgilim mutlu olsun diye yapardım ister zayıf ister kilolu olsun yinede severdim

0|0
    0|0
  • "Kilolu bir sevgiliniz olsa.." cevabı sorunun içinde "sevgili" sadece kelimeden ibaretse boşver.. Uğraşmaya değmez..

0|0
    0|0
  • Valla benim sevgilim boyuna göre kilolu hani sormadım kaç kilo diye ama bacak ve bel baya kalın hani sorun olmuyor hatta daha güzel oluyor bana gelince karnına yatıp öpüyorum böyle sıkıp çekince kat kat oluyor Oyy tosunum filan diye seviyorum tek sorun çok dağınık yatıyor geceleri bende kaldığında kolumu filan eziyor sabah kalkınca öpüyor filan sorun yok yani Seviyorum bitanemi

0|0
    0|0
  • ulen kiloya göre sevmiyoz ki biz :D eti değil etin içindekini seviyoz biz :D

2|0
    0|0
  • Sevmiyorsam sevgili olmam zaten

0|0
    0|0
  • Şişkolarla değil sevgili, muhatap bile olmuyorum.

0|0
    0|0
  • hayir sevmem

0|0
    0|0
  • Kilolu birini sevmem.

0|0
    0|0
  • Şu konuyu lütfen anlayın artık seven birisi için sevdiğinin dış görünüşü önemli değildir fakat dış görünüşü için birlikteyse eğer beğenmiştir ki birliktedir, beğenmese birlikte olmazdı değil mi?

0|0
    0|0
    • Demek ki neymiş biriyle birlikteysen zaten bunu ona sorabilirsin açık açık, beğenmediğim bir yerim var mı falan diye laf arasında. Demek istediğim rahat olun o senin sen onun bitti.

• Aşk kiloya mi bakar

1|0
    0|0
  • Zayiflatirim ben onu her turlu. Olur yani.

0|0
    0|0
  • Yanaklarını sıkarım :D

0|0
    0|0
  • severimmm

0|0
    0|0
  • Severim

0|0
    0|0
  • hayır sevemem kimse kusura bakmasın

0|0
    0|0
  • Sevgilimse zaten seviyorumdur :)

0|0
    0|0
  • Ne kadar kilolu

0|0
    0|0
  • Duygularıyla oynarım

0|0
    0|0
  • severim ne olucak ki

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 15

• Severiz ya

0|0
    0|0
  • Seven insanın bahanesi olmaz kilo takılcak şey değil sağlığına zarar vercek gibiyse o konuşulur tatlı bir dille destek olunur

0|0
    0|0
  • Sevgilimse zaten sevmişimdir

1|0
    0|0
  • Severim

1|0
    0|0
  • Zayıflar sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Ne kadar kilolu 😀

0|0
    0|0
  • Sevmem bu hayatta her sey dis gorunus olmus bende ona gore muamele artik

0|0
    0|0
  • Sevgilisi olmuşsa zaten seviyordur

0|0
    0|0
  • Hyir

0|0
    0|0
  • kilotlu sevgili diye okudum

0|0
    0|0
  • Severim

0|0
    0|0
  • Severim birbirimizi tamamlariz 1 kilolu 1 zayif.

0|0
    0|0
  • Bir zamanlar oldu. Zamanında şahsı seviyordum. Ama kilo vermesini de istiyordum. Sadece kendim icin degil, onun sağlığı icin de. Verdi yine aldı vs. Neyse. Arada başka problemler vardı. Ayrıldık o ayrı hikaye

0|0
    0|0
  • Ben kiloluyum o aşırı zayıf. Ben çok zayıf sevmem aslında ama o beni kilolarımla seviyo böyle güzelsin diyo. Ben zayıflamak istiyorum ona da desem biraz kilo al.. O beni dert etmediği için bende ona bişey demiyorum. Hayırlısı olsun be..

1|0
    0|0
  • Ben kiloluyum ama sevmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...