30 yaşlarda ki beyler acil bakar mısınız?

Üni de dersime girmeyen 30 lu yaşların başında bir hoca sürekli bana bakıyor. Hiçbir muhabbetimiz yok. ama aynı ortamda bulunduğumuzda bana bakarken yakalıyorum birkaç aydır durum bu. ama ben baktığımda gözlerini kaçıyordu. sömestrdan sonra gözlerinide kaçırmaz oldu. Allahtan fazla karşılaşmıyoruz. Fakat 2 haftadır dikkatimi çeken baska bir şey oldu. okulda onun yakın çok arkadası olan baska bir hoca da bana bakmaya basladı fakat o evli. yanlıs anlasılmasın. acaba benden mi bahsetti ona. Neden bakıyorlar ikiside çözebilmiş değilim. bu arada 20 yaşındayım fakat 254 25 gösterdiğimi söylüyorlar. yorumlarını bekliyorum

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• güzel ve çekici bir kızsan, ki olgun da gösteriyorsun madem, bakmalarından daha doğal ve normal bir şey olamaz. onların değil, senin tavrın önemli burada...

0|0
    0|0
    • ben yüz vermiyorum. fakat niyetini çözemedim. arkadasıda bakmazdı 2 3 haftadır o da sürekli bakıyo

• kendisi 3 aydır felan bakıyor. arkadası 2 3 haftadır neden daha önce bahsetmedi peki

• ona sor arkadaşım, iyi geceler.

En İyi Kız Görüşü

• yüz verme.

0|0
    0|0
    • gram vermiyorum da hakikaten anlamıs değilim. arkadası neden bakmaya basladı şimdi önceden bakmazdı 2 haftadır o da bakıyor

• diyemezsen o da bakmaya devam eder sen bilirsin. sapık mıdır nedir ben de gıcık oldum şimdi.

• hiç öyle biri değil ya efendi oturaklı biri. 3 4 aydır bakıyor ama -,- arkadasıda 2 3 haftadır. çözemedim gitti

Erkekler Ne Diyor 3

• kuruntu yapmışsın, korkacağın ya da heyecanlanacağın hiç bir konu yok

0|0
    0|0
    • öyle mi dersin? neden bakıyorlar öyleyse. rahatsız olmaya basladım çünkü kaç ay oldu

• bana göre öyle, karşı cinse bakılması da normal bir durum

• yani karşı cinse bakılması tabiki normalde aylarca bakılması hoş değil. insan bunun altında bir şeyler arıyor. heleki en yakın arkadasıda bakmaya baslamıssa

• Seni farklı düşünüyor olabilir dikkat et kötü biri olarak yer edinme hafızasında

0|0
    0|0
    • nasıl yani?

• Allah gönlüne göre versin kardeşim inş hayırlı şeyler olur senin için adımlarını dikkatli at yeter

• amin cok sağol

• Kolla bence kendini hocada sana kabaran bir şey var :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...