İzmir'de ne kadar dindar insan var?

İzmir hakkında iyi şeyler duymadım ama merak ediyorum İzmir de gerçekten dine önem veren insan sayısı ne kadar

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşım var babası içki gorderiyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• 0|1
    0|0
  • Izmiri bilmeyen salliyo iste asdf dindar ha? Buraya geldiginde sagda solda opusen ciftler gordugunde sasirma ozaman

1|0
    0|0
  • Var biraz.

0|0
    0|0
  • İzmir halkı dine önem verir. İslam insanın içinde yaşadığı bir dindir. Onlar da içlerinde yaşar. Abdest alsa aldım demez namaz kılsa kıldım demez. Hocalar gibi haram yemez. Dini satıp da insan kandırmaz.

0|1
    0|0
  • Cok az. Ramazan ayinda restoranlar balkonlar sahildekiler yemek yer alkol alir daha neler neler sokaktaki tinercileri birsuru sey

1|0
    0|0
  • Atam yunanlılarla birlikte dindarları da denize döktü, tabi dökmeden önce suyun sıcaklığını kontrol etti lakin bir grup dindar iman gücüyle foça sahilinden karaya çıkmayı başardılar 3-5 bin civarı ancadır nüfusları.

Cayırt

0|0
    0|0
  • Cok az var.

0|0
    0|0
  • Valla kampüse geleli 2 yıl oldu da insanların hepsi mi kaşar olur lan. Sınıfın inekleri önem veriyor namus ahlaka

1|0
    0|0
  • İzmirliyim. Dincide var dinsizde genellemek sacma

0|1
    0|0
  • bilmiyorum saymadım

0|0
    0|0
  • Dindarlık kallptedir.. kalpte olanın seceresi tutulmaz pek..

1|0
    0|0
  • %10 %15 dinine düşkün iyi insan vardır

0|0
    0|0
  • Kimin ne kadar dindar olduğunu ölçmek kimin haddine

0|1
    0|0
  • 3,5 milyon nüfusun 1 milyonu falan

0|0
    0|0
  • İzmirliyim Ve gurur duyuyorum izmirimle izmirli olmakla... başka söze gerek yok sanırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İzmirliler dinlerini siyasi görüşlerinden ayırdığı için size öyle geliyor İslam dini sadece başörtü takmak olmadığı gibi insanlıktır ahlaktır dinin asıl buyurduğu şeye uyan insan dindardır ki İzmirlilerde gayet ahlak eksiği olmayan insanlar

0|1
    0|0
  • gercek yerlisinin dindar oldugunu sanmiyorum

1|0
    0|0
  • çok az

0|0
    0|0
  • Birisi ben

0|0
    0|0
  • Net sayı mı verelim djdkdjd