Türkler neden Rusları sevmiyor?

Türkler neden Rusları sevmiyor evet Putinş sevmeyebilirler ülke siyasetimizi sevmeyebilirler ama neden Rus insanlarına düşmansınız?
Türkler neden Rusları sevmiyor?

0|1
15|73

En İyi Kız Görüşü

• Rusya düşmanımiz değildi benim için hala öyle 6 bin askerimiz cephede donarak öldüğünde biz gidip cenazelerimizi alamamıştik bile rus askerleri cenazelerimizi getirdi. Rusya o zaman Türkiye bizim düşmanımiz değildir kendinize gelin demiştir Atatürk'e de Kemal türkiyeye sosyalizm getir demiştir fakat seriatla yönetilen bir halk vardı onun için halkın buna hazır olmadığını söylemiştir bilmem anlatabildim mi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 73

• Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur.

4|3
    0|0
  • Evet Türk tarihini bilmeyen birisi daha Öncelikle Rusların biz Türklere yaptıklarını unutmadık unutmayacaz Ahıska Türkleri, Kırım Türkleri, Orta Asyada rus zulmüne/katliyamına ugrayan Türkler daha sayıyım mı?

3|4
    0|0
  • yüreğinde kin ve nefret yerine sevgi barındıran her insanı severim

1|1
    0|0
  • Ben seviyorum ki Rus'ları. Benim düşman olduğum bir ırk yok.
    Yeter ki Rus'lar online oyun oynarken karsıma gelmesinler o kadar. Acayip pis trollüyorlar oyunlarda küfür ettiriyorlar.
    Yoksa Rus'lar sevilmez mi

2|0
    0|0
  • Ben buna inanmıyorum. Siyasi olarak iki ülke arasında gerginlik olabilir ama aklı başında insanlar bunun milletler arası bir sorun olmadığını bilir. Geçen ay rusyaya gittim, biraz zorluk çıkardılar ama insanlara karşı düşüncem değişmedi, severim rusları...

1|0
    0|0
  • Bu ülkede özellikle de erkekleri, Rusları sevmiyorsa kimse sevmiyordur herhalde :)

1|0
    0|0
  • rusları sevmeme durumumuz yoktur.

son zamanlarda ortalık karışık sadece. ruslar ile aramızda problem olmamıştır bu zamana kadar

1|0
    0|0
  • İnsanlar arasında; din, dil, ırk, cinsiyet ayrımı yapmıyorum.
    Rusya'yı ve Rusları severim. Rusça'mı da geliştirmeye çalışıyorum.

Aslında genel anlamda, hiçbir insanın, birbiriyle bir alıp veremediği yok.
    Hatalı siyasetlerin sonucu, devletler sürtüşünce, bazı insanlar da düşman kesiliyorlar.
    Böyle davranmak çok yanlış bence.
    Devletler düşman olabilirler ama, insanlar birbirlerine düşman olmamalılar diye düşünüyorum.
    bkz.
    http://i.hizliresim.com/rZlpzz.jpg
    :)

0|0
    0|0
  • Bence düşman olan milletler ya da ırklar değil. Yöneticiler. Açıkçası Putin'i sevmem ama Rusya halkına bir nefreim ya da düşmanlığım yok. :/

1|0
    0|0
  • neden böyle bir düşüncedesin ki sana kötü davranan oldu mu günlük hayatta

1|0
    0|0
  • Yoo kızlarına düşman değilim.

1|0
    0|0
  • ruslara düşman değiliz ki onu nerden çıkarttınız düşman olsak 1 tane rus turist bile alanya antalya sokaklarında gezemez ki gelip çok yerleşen var biz sevmesek neden gelıp yerleşsinler evlenen bile oluyo bizlerle :D

1|0
    0|0
  • Ruslara Antalya'da gösterdiğimiz sevgiyi sefkati merhameti kayınçomuza göstermiyoruz lan bu nasıl soru.

Cayırt

1|0
    0|0
  • Seviyoruz

1|0
    0|0
  • Rus kizlari haric asdf saka.

1|0
    0|0
  • ben severim

1|0
    0|0
  • Hayır seviyorum aksine ben

1|0
    0|0
  • Rus kızı diye diye abaza ettiniz gençleri.

0|0
    0|0
  • Türkü katliyam yapan suslardi, gurcistanda. Kirimda, ne yapmamizi bekliyon? Sevelim mi?
    Türke kefen biçmek, ölümú hak etmektir.
    Ruslar, Türklerin intikam sati yaklastikca, korkuyorlar, farkindayiz. TÜRKler yeniden dunyaya hukmedicek.
    Bu saatten snra önumuze cikmayin, sizi o guvendiqinz, ne iran, nede çin kurtarabilir.

1|0
    0|0
  • Yoo gayette severim. Milliyetçi biri olmama rağmen Rusları ve Yunanları gayet severim yani.

1|0
    0|0
  • ırkçılık yapmıyorum. Herkesi severim. Polyyannayım anasını satayım.

1|0
    0|0
  • Severim rusları her ne kadar siyasi krizler de olsa

1|0
    0|0
  • bir kürt olarak rusları çok severim. bugün olan birşey değil her zaman sevmişimdir yani

1|0
    0|0
    • siz Türk düşmanı kim varsa çok seversiniz zaten yalakalar

• Rusların Türk düşmanı olduğunu tarihi okursan anlarsın burada sırf rus kızı diye ona rol yapmayın kardeşim...

• @tcKaraKurt size göre herkes türk düşmanı mk

• rusları severim putini de siyasetini de

1|0
    0|0
  • Ben Rus halkını sevmiyorum diye birşey diyemem. Ama haklarında genel geçer bir bilgim yok. Vodka içtiklerini biliyorum o kadar. Antalya' da 5-6 tane Rus arkadaşım oldu su gibi vodka iciyorlardı 😂😂😂 zor anlasiyorduk ama iyi cocuklardı sürekli maç yapiyorduk zaten hep yeniyorduk 😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • İyi insan, iyi insandır. Neden genelleme yapalım ki. Ermeni'de olsa, İsrail'li de olsa iyi bir insansa severim neden sevmeyeyim. Milletvekili vs olmadığıma göre benim için sorun yok. Hayatıma siyaseti karıştıracak da değilim. Bu ülkede bir ton Rus insanı yaşıyor niye düşman olalım.

0|0
    0|0
  • kim demiş rus halkına düşmanız diye, bir halka düşman olmamız gerekse sırada bir çok var. ayrıca her türk gencinin bir rus sevgilisi olmuştur yoksada olacaktır :D

0|0
    0|0
  • Ruslar ve Türkler 1915 1 dünya savaşında mualiftiler... Noto kapsamında ortak noktada değiller... Güçlerin birleşmesinde amerika düşmanlığı yapıp çin in yanında yer alan Rusya Türkiye ye Son olayların da içinde bulunduğu yapıdan kaynaklı uzak görünen iki ülke olmuştur lakin halkları birbirine düşmanlık duymaz... Rusya bence Türkiye'den daha güçlüdür

0|0
    0|0
  • sana şahsen şu an kanım çok ısındı, bir şeyler içelim mi ne didin?

1|0
    0|0
  • her Sivaslı erkek gibi ben de rus kızlarını seviyorum.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    43

Kızlar Ne Diyor 14

• rus kadınları bizim milli düşmanımız :)) şaka bir yana fazla değer veriyorlar 3 tane rus yengem var yani yengem sayılır :)

3|2
    0|0
  • Yok değilim

1|0
    0|0
  • çünkü tarihin yazıldığı dönemlerden beri rusyanın hedefi sıcak denizlere inmek idi. o yüzden defalarca bu toprakları hedef alıp saldırdı.1. dünya savaşında da bizi savaşa girmeye rusya zorladı. saldırılarını avrupa yansıtmak için türkiye sınırlarını zorladı

0|0
    0|0
    • Ama tarihte olanlar politika insanları kötü yapmaz

• ona bakarsan türkler gelenekçi ve intikamcı bir millet geçmişi unutmaz anonelerine bağlıdır benim rusyaylşa bir derdim yok mesela. olan olmuş. ki ruslar da geçmişi silicek bir devlet değil

• St. Petersbzrg cok güzl biyer ruysadn kalkmaym laz yani

ruslarla degl putinle problemimiz

1|0
    0|0
  • Gecmiste ki turk rus savaslarini incelersen ve ozellikle zamaninda ki sirp olaylarindan dolayi oldum olasi sevilmez ayrica osmanli zamaninda ki anlasmazliklar

0|0
    0|0
  • Rus halkının da yaşanan gerginlik sonrası tepkilerini görüyoruz. Türklerden çok daha fazla ırkçı davranıyorlar. Ayrıca tarihimizde de Ruslar Türk halklarına pek çok katliam, asimilasyon, işkence yapmıştır neyini seveceğim bunların.

0|1
    0|0
    • Onlarda sana meraklı sanki canım ya

• Rusların bana meraklı olsa, umrumda olmazlar, çünkü değerleri sıfır. Bir soru sormuşsun cevabını aldın, aldığın cevapları kaldıramıyorsan soru sorma o zaman canım.

• Tarihini bilmiyosan bunu sorman gayet doğal. Türkün türkten başka dostu yoktur.

0|1
    0|0
  • dusmanimiz olan bir ulkeyi neden sevelimki yani

0|1
    0|0
  • neden sevelim? sevmemiz için özel bir sebep mi var?

1|0
    0|0
  • Seviyoruz neden sevmeyelim. :)

0|0
    0|0
  • ruslara karsi cok nötrüm farketmez yani

0|0
    0|0
  • Erkekleri bilemen ama Türk kızlarının Rusları neden sevmediği belli değil mi? 😀

0|0
    0|0
  • Nereden çıkartın ruslari sevmediğimizi? Genelleme yapma istersen 😬 sanki tüm ruslar Türkleri seviyor da...

0|0
    0|0
  • Türk erkekleri kızlarını seviyor bizde o yüzden kızları sevmiyoruz
    Türk kızları da erkeklerini seviyor o yüzden onlarda erkeklerini sevmiyor
    Yani değişik bir paradoks bu

0|1
    0|0
Yükleniyor...