Bostanci sahili bisiklet yolundayim. Bisikleti durdurdum. Ahada buraya yaziyorum?

Neden insanlar bisiklet yolunun ortasinda ailecek mangal yapar ki? Neden insanlar yaya yolu dururken bisiklet yolunda yururler ki? Bari sagdan sagdan yuruyun ama bunlar ozellikle bisikletler gecemesin diye yanyana dizilip yuruyorlar. Bugun de boyle bir sorunla karsilacagimi biliyordum gittim havali korna aldim. Bisiklet yolunu kapatan grubun arkasinda durmak zorunda kalinca sinirlendim bastim havali kornaya az daha linc ediliyordum... Toplum mu cok gerizekali ben mi akilliyim?

• Toplum gerizekali. Zaten 1,5 metre genisligi olan bisiklet yolunda mangal yapmak nedir.
    90% (9)100% (5)93% (14)Oy Ver
  • Havali kornayi taktirdigin icin sen akillisin
    10% (1)0% (0)7% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Toplum gerizekali. Zaten 1,5 metre genisligi olan bisiklet yolunda mangal yapmak nedir.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ma l aga bunlar. Spordan anlamazlar yapana laf ederler. saygıları olmadığı gibi bide böyle engel olurlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Şu an gülmekten ölüyorum bisiklet yolunda piknik ne kardeşim biri bana bunu açıklasın valla ben olmak palisi arar şikayet ederdim bu ne rezillik Allah akıl fikir versin

0|0
    0|0
  • Dema öyle 😂😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...