Facede görüldü olmasına rağmen görmedim diyor doğrumudur?

Sizce doğrumudur? görüldü yazıyor ama ona sorunca görmedim diyor. Sinirlerim bozuldu.

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• evet öyle olur. mobilden girince öyle olur. bakarım hepsinde görüldü yazar ama görülmesi için profil fotoğrafının kelimenin yanına tık diye düşmesi lazım yani whatsapp'taki mavi tık olayı gibi.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• senınle mesajlasma penceresı acıksa.. ve bıryere gıtmısse.. her attıgın mesaj okunduya döner.. cunku senın penceren acık pc de.. ama mesaj penceresını kapatırsa.. o zaman görüldüye düşmez...

1|0
    0|0
    • çok önceden attığım bir mesaj normalde faceden konuşmuyoruz birden bugun 21 şubatta görüldü yazdı ama cvp yok :/

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 2

• o attığın mesajı o gördü bu gerçek gelelim sana söylediği veya söylemeye devam edeceği durumlara birdaha mesaj attığında görmedim derse sen onu canım zannediceğin için bir diğeri yani kusura bakma çok yoğunum yalanına başvuracaktır inanmayalım inandırtmayalım arkadaşlar lütfenn

0|0
    0|0
    • :( teşkederim bidahaki mesajımada aynısı yaparsa dediğin doğru olacak gerçekçi olmak lazım haklısın çok teşkürederm

• gerçekler malesef acıdır ama o umut verip giden hayvanlar daha acılarını görür inşallahhh

• yalandır, yalan.

1|0
    0|0
Yükleniyor...