Bisikletimle giderken çarpan adamın evinin kapısına işedim.. Nasıl olmuş?

Evet ankarada yasıyorum.. Bisikletlilerin yolu sağ şerit.. Bende bir anayoldan hızlıca sol şeritten gidiyordum..Çünkü sağ şeritte arabalar var.. Ve bisiklet için çok küçük bir mesafe var.. Giderken aniden kapı açılsa çarparım sıkıntı olur o yüzde sol şeritten hızlıca gidiyordum.. Neyse işte sağ şeride geçicektim o sırada sağ sokaktan araç çıktı. Yol istedim elimle vermedi.. İnatlaştık gıcık oldu. Yol verince sağa geçtim.. O sırada geldi çarptı.. Durumu kurtarmak için yalan söyledi 4 5 defa.. Yok çocuğum otistik yok evim şurda ama evi başka yerde.. Yok arkada araba olduğu için durmadım. Ulan şimdi durduysan nasıl arkada araba var.. Trafik tutanağına da numarayı yanlış yazmış.. Sigorta şirketide beni haksız buldu.. O verdiği bir kağıtta yazıyor evinin adresi. Ancak 2 kere gittiğimde arabası yerinde yoktu.. Bende bir gece gittim.1.5 Litrelik kola şişesine sidik doldurmuştum. Onu kapısından aşşağıya full döktüm, az bişiyde şişede bıraktım.. bir de karısıyla ilgili küfürlü şeyler yazdım kapısının önüne attım.. Sonra kaçtım gittim.. Nasıl olmuş?

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

• bundan daha iyi bir intikam düşünülemezdi zaten

0|0
    0|0
    • inşallah o evde hala oturuyorlardır. Çünkü daire boş gibiydi.. İnşallah evdelerdir.. İntikam benim işim :)

• oyyy ben nerelere gidemmmm

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu ülkede iyi insan olmak ve bisiklet kullanmak ağır bir suçtur! Bir bisiklet kullanicisi olarak bir hapse atilmadigimiz kaldi! Bu ne boktan bir toplum lan!!!

0|1
    0|0
    • diren kardeş diren.. Benim yaptığım nasıl olmuş asıl onu de..

• Iyi yapmissinda mahkemelerde surundurmesin hakaretten... Sakaya gelmez yani...

• bişi olmaz. Benim olduğumu bilmiyor ki.. Bu ülkede mahkeme mi işliyor kardeş. Adam öldürülüyo onu serbest bırakıyolar hatta ve hatta bulunmuyor bile.

• Teröristten farkın kalmamış

0|0
    0|0
    • onun yaptığı ne peki?

• adam ol ve kaybol

• Turabi misin dayı 😄

Yükleniyor...