Babam bana neden soğuk davranıyor?

Benim babamla aram çok iyidir, hatta bu aramizdaki iliskiyi butun arkadaslarimda kiskanmistir. Babamin adi gecince de akrabalar, komsular falan direk beni ne kadar cok sevdiginden bahsederler. Ama bu aralar babam bana cok soguk davraniyor. Ev icinde de cok sessiz ve bunun nedeni tamamen benim ama neden benim hicbir fikrim yok. Gittim konustum ve hic cevap vermedi. Disari cikmama da izin vermiyor artik. Ktap okuyorum, trip atiyor. Ders calisiyorum ondan bile memnun olmuyor. Bunu yuz ifadeleriyle gayet net anlatiyor. Sebebi ne olabilir diye dusunuyorum ama bulamiyorum. Ben hep cok hanimefendi ve basarili bir kiz olmusumdur. Herkesin istedigi bir evlat yani. Bu da tamamen babamin bana olan sevgisini bosa cikarmamak icin. Ama simdi bu tavrini anlayamiyorum. Sizce neden?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Tukenmislik sendromuna giriyor bir sure sonra babalar.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim aklıma sevgilin varsa onu duymuş olabilir geldi yoksa da biri başkasını sen sanıp başka türlü anlatöışsa baban da inanmışsa böyle davranabilir benim başıma gelmişti bir kere :/

0|0
    0|0
    • Aynen bende boyle dusunuyorum. Mesela gecen gun yuz maskesi falan yaptim, biz seni boyle gormeue alisik degiliz falan dedi. Telefona bakiyorum ondan bile supheleniyor. Ve sevgilim yok neden boyle dusunuyor anlamadim. Yanimda falan da erkekle gezdigimi hatirlamiyorum ki biri gorsun ve soylesin :/ Kendi kendine kurguladi herhalde

• Aynen oyle tesekkur ederim :)

• Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 2

• bir düşün bakalım şöyle bir kaç gün geriye git yanlış bir şey yapmış olabilir misin? istemeden de olsa tabi

0|0
    0|0
    • Gercekten dusunuyorum ama hicbir sey gelmiyor aklima. Normal ben iste, hatta daha iyi biri oldum bile denilebilir

• Burclarla ne alakasi var :D Babam koç, annem akrep. Babam boğa da olabilir annem de balik olabilir. O zamanlar pek belli degilmis hango gun dogduklari

• inanmam burçlara ama yine de insan yansıtıyo gibi ve anlaşamamaları bundan ötürü olabilir (-:

• hava soğuktur belkide auauuauauua

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...