Tanışamadığın ama hoşlandığın kıza instada ilk mesaj nasıl atılmalı?

tanışamadığın ama hoşlandığın kıza instada ilk mesaj nasıl atılmalı?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Resmine yorum yaz cok tatlisin diye

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Selam. Nasılsın diye başlayabilirsin...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sakın klasik basit merhaba selam cok guzelsin tanisalim mi diye lafa girme ben bunu yapanlarin hepsine sapik gozuyle bakiyorum

0|0
    0|0
    • onu yapanların tamamı olmamakla birlikte işi sapıklaştıracağı kesin zaten de ben ciddi düşünüyorum ama nasıl başlayacağımı bilemiyorum kız tarafı olarak önerilerin önemli nasıl yapayım :)

• en sevmediğim ruh hali her yanım kargaşa :D

• Hımm anladim. Iyi bakalim al kizlarin yorumlarini yaz guzel bisey haydi guveniyorum sana 😄

• Yasin kac kizin kac

0|0
    0|0
  • Sen kimsin de o da asil sen kimsin der falan oyle baslat muhabbeti en buyuk asklar nefretle baslar asdaffg 😂 o degilde ben bunu yedim bir keresinde cocuk beni eklemiş facede bende bilmiyorum ne ara kabul etmişim kimsin dedi bana asil sen kimsin dedi biz bunla baya bir tartıştık sonra baktim a sohbete baslamisiz benim gibi bir insan yediyse her kiz yer 😁

0|0
    0|0
    • bu numarayı iki kez yaptım biri tuttu lisedeydim o zaman biri çok uzatmadan engelledi her şeyden :D

• sıradan biri olsa riske edebilirdim :D

• Ooo baya hoslanmisiz biz yaa😊😊

Erkekler Ne Diyor 3

• İçinden geldiği gibi yazılmalıdır. Başkalarının isteğine göre kendi laflarını şekillendirerek , kendin olmaktan çıkarak yazmak yerine , kendi benliğinden gelen olguyu karşı tarafa olduğu gibi aktarıp , o olguyu karşı tarafın analizine bırakmak gerekir. Mümkünse yazmamak , gerçek hayatta direkt iletişim haline geçerek olmalıdır.

0|0
    0|0
  • Merhaba desen yeterli

0|0
    0|0
  • Selam vererek başla gerisi hayırlısı hocam

0|0
    0|0
    • denize selam vererek balık tutmaya çalışmak gibi bir şey dedin hocam

• anlamamışsam anlat da anlayalım diyorum bilader nesini üflüyon

• Boş ver hocam nasıl istiyorsan öyle tanış hade bb

Yükleniyor...