Kapat

Dolmuşçu beni dövdü napmalıyım?

Eniştemlere sanayiye yardıma gidiyordum pek o yolları bilmiyorum.. Dolmuşçu sanayiye girdiğinde her zaman ki yolundan değil de başka bir yoldan gitti. Bende yolu bilmediğim için irkildim biraz.. İşte toplam 3 kişi kalmıştı dolmuşta 2 kişiyi indirdi.. Tek ben kaldım dolmuşta. İneceğim yere yakın bir yerde durdu burası dedi. Bende burası değil bilmiyorum buraları dedim. Beni gideceğim yere götür dedim.. Oda burda in falan dedim. Bende inatla bilmiyorum buraları gideceğim yere götür dedim. Sonra sesini yükseltti bende sesini yükseltme dedim. Oğlumlu falan konuşmaya başladı. Bende oğlumlu konuşma diye bağırmaya başladım.. Biraz atıştık..Çekti tenha bir yere kapattı arabayı.. Bana saldırmaya başladı. Vurdu başıma falan..4 5 saat geçti hala başım ağrıyor. Ben 10 sene boks yaptım dedi. Aileme küfür etti.. Bende şikayet ettim adamı kovmuşlar..

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• İyi yapmışsın şikayet etmekle.

0|0
    0|0
    • dedim ya patron özür diledi diye.. ayağıma kadar geldi özür diledi 23 yaş büyük adam

En İyi Erkek Görüşü

• Arabayı bulursan bahsis olarak. 4 lastiginide ked serefsizin

0|0
    0|0
    • ked ne?

• İlerki günlerde bakarsın adam orda yine calısırsa anlarsın

• adam bizim hatta birdaha çalışamaz dedi

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir doktora git. Allah korusun birşey olmasın hem darp raporu da alırsın.

0|0
    0|0
    • birşeyim yok iyi hissediyorum kendimi.. Eniştem boşver uğraşma dedi.. Bişi olursa ozaman uğraşırız dedi. Birşeyim yok çok şükür

• oha çok iyi ya
    en iyisini yapmışsın

0|0
    0|0
    • ben 20 yaşındayım. patron 43 yaşındaymışş. Taa 15 km öteden geldi yanımıza.. Benden özür diledi..23 yaş küçüğünden..

• kovuldu zaten.. İşinden oldu.. En iyi ceza budur bence

Erkekler Ne Diyor 1

• Cagiraydin kavgaya gelirdik

0|0
    0|0
    • zaten değnekçi bunu bir korkuttu..1 eniştem geldi.. Değnekçi de aradı bunu gel konuşacaklar falan benden için buraya 15 kişi yığdı seni linç edecekler falan dedi.. Adam gelmedi

• En guzeli

Yükleniyor...