Babasız büyümek mi çok kötü bir babayla büyümek mi?

Başlıktan da anlaşılacağı gibi babasız büyümek mi yoksa çok kötü bir babayla mı büyümek mi? Lütfen arkadaşlar iyi düşünün ayrıca bu baba dediğim insan annemi öldürmeye kalkıştı. Lütfen yardım edin.

0|0
9|4

En İyi Erkek Görüşü

• Genelde babayla büyümek daha kötü oluyor ama babası olmayan kişiler kafasında hep ideal babayı hayal edip üzülüyor
    bir arkadaşımın babası vefat ettiğinde arkadaşım büyüktü, kız kardeşi daha çok küçüktü. Adam çok asabi, psikopat bir tipti, arkadaşım üzülmedi bile hatta hayatı çok daha güzel oldu ama kızkardeşiyse hep baba özlemi çekti, halbuki babası yaşasa hayatı ona zehir ederdi

0|0
    0|0
    • Benimki de şu an öyle ben o adamı istemiyorum ama erkek kardeşimi düşünüyorum :( aklım karıştı

• Allah yardımcımız olsun kötü evliliğin cezasını biz çekiyoruz

• Aynen :( ama böyle şeyler yaşayan çok kişi var maalesef

En İyi Kız Görüşü

• 😔 ikisininde ayrı ayrı zorlukları var. Babasız büyümek derken boşanmalarını mı yoksa babanın vefat etmesini mi kastediyorsun? Eğer boşanma ise böyle bir babaya acımayın öldürmeye kalkıstı diyorsun annen sıkayetci olsun bosansınlar yarın öbürgün napacağı belli olmaz psikopatın

0|0
    0|0
    • Boşansa da peşimizi bırakmazki burnumuzdan fitil fitil getirir

• Zor bir durum ya Allah yardımcınız olsun neden böyle yapıyor peki

Erkekler Ne Diyor 3

• Babam yoktu ama yeğenim ile babalık duyusunu tattım. İnsan arkasına baktığında birini görmek istiyor ama göremeyince kötü oluyor.

0|0
    0|0
  • Kötü bir babayla büyümek daha zor olsa gerek.

0|0
    0|0
  • Ikisi de cok kotu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Kötü bir babayla büyümek daha kötü. Öbür türlü sadece eksiğini hissedersin ama engelin yoktur. Kötü baba insanın lekesidir.

0|0
    0|0
  • Bir virgül eksikliği sorunun anlamını tamamen değiştiriyor. Kişiye göre talep değişir. Babanın ne kadar kötü olduğuna bağlı

0|0
    0|0
  • Anne öldüğü zaman ortada ne baba kalir ne aile kalir herkes dağılr cnku aileyi bir arada tutan annedir baba öldüğü zaman anne oldugu icin dağılmaz aile o yuzden babayla büyümek kötü tabi büyüyene kadar ortada aile kalirsa...

0|0
    0|0
  • valla şu 18 yılım babasız geçti. İyikide geçti onun kardeşim yüzünden güçlü olmayı öğrendim

0|0
    0|0
  • Durumunuz zormuş birlikte misiniz hala

0|0
    0|0
  • Kötü bir babayla büyümek.

0|0
    0|0
  • babasız büyümek

0|0
    0|0
  • Babaya gore değişir