Arkadaşlar benim biraz konuşmaya ihtiyacım var asosyalim çevremde hiç kimse yok benle biraz olsun sohbet edermsiniz?

sadece amacım biraz konuşmak yardımcı olursanız sevinirim sağolun

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Sorun ne

0|0
    0|0
    • ne yok ki 30 yaşındayım hiç bir kimse yok etrafımda hiç kimse ne dost ne arkadaş sıfır ot gibiyim yaşıyan ölüden farkım yok insanlar içersinde ezik gibiyim oturuyorum bir yere öyle rahatlamak için insanlar sanki dalga geçiyorlarmış gibi geliyor gözüm tabi bazen kızlara kayıyor dalga geçiyorlar ben biliyorum intiharı çok düşündüm ama namaz engelledi bilmiyorum böyle kapana kısılmış gibiyim

• Mesaj atarsan konusabiliriz. Soruyu kaldirirlar zaten muhtemelen

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Sorun nedir?

0|0
    0|0
  • Konusalim, Cozelim sorun

0|0
    0|0
    • kopyala yapıştır yapıyorum sizede belki bir fikriniz olur ne yok ki 30 yaşındayım hiç bir kimse yok etrafımda hiç kimse ne dost ne arkadaş sıfır ot gibiyim yaşıyan ölüden farkım yok insanlar içersinde ezik gibiyim oturuyorum bir yere öyle rahatlamak için insanlar sanki dalga geçiyorlarmış gibi geliyor gözüm tabi bazen kızlara kayıyor dalga geçiyorlar ben biliyorum intiharı çok düşündüm ama namaz engelledi bilmiyorum böyle kapana kısılmış gibiyim annem bile bazen dalga geçer gibi geliyor çok zor geliyor bana yaşamak

Erkekler Ne Diyor 1

• Neyin var?

0|0
    0|0
Yükleniyor...