Sinema görevlilerinin müşterilerle sohbet etmesi yasak mı?

Lütfen bilenler söylesin. Sinema görevlilerinin müşterilerle sohbet etmesi yasak mı? Ederlerse işten kovulma ya da ceza gibi durumlar olur mu?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Teşrifat görevlisi ( sinemada biletinizi alıp yer gösteren kişi) müsteri ile her türlü diyoloğa girebilir sıkıntı olmaz lakin müşteriyi rahatsız ederse ve müşteri şikayet ederse sorun yaşar oda her şikayette deği elbet eğer oslandıgın cocuk sinemada calısıyor ise numaranı verebilirsin ondan bekleme herkez yapamaz bunu işinden olma ihtimali war sen biletinin altına kagıda yaz adını ve numaranı ver ona ama ilk mesajın senin vermen sorun olabilir diye ben vermek istedim diyerek gir ki seni hafif ısıtılmıs az kasarlı tost içi olarak gormesin..

0|0
    0|0
    • dediğin gibi teşrifat görevlisi ve bana çok iyi davrandı. Salona girip girip bana bakmalar ve oturduğun yerden memnun musun sinema nasıldı gibi sorular... Sinema çıkışı eve mi gidiyorsun ve hangi günler buraya geliyorsun diye sordu. Beni önemsediğini düşünüyorum. Ama telefon numaramı nasıl vereceğim konusunda hala bir fikrim yok. Bugün yine sinema yerine gideceğim. Dün yoktu. Belki bugün oradadır. Şimdi ben ne yapmalı, ne demeliyim? Eğer görürsen cevaplar mısın?

• Tabik cevap yazarım kuzu ya :) biraz gec olabılır cevaplar ancak kesın cevap alırsın :) bak sımdı bunun bır kac yontemı var
      -salona donmek
      -bilet altında bir kagıt ya da bilete numara yazmak
      -flm arasında flm cıkısında kapıda ol mutlaka dıyerek uyarabılırsın kendısını kı bu en kolayıdır sebebı ıse su flm arasıda cocuga soyle cıkısta kapıda ol dıye ya da hıc bısı deme bellı etme salondan cık ve bıraz bekle oyalan salondan herkezın cıktıgından emın oldugunda o cocuga gıt el kol hareketlerın ıle afedersın sanırım telefonumu salonda dusurdum girip bakabılırmıyız dıyerek salonu ısaret et ki kameralardan cocugun senı salona attıgını dusunen olmasın salona gırdıgınzde ıse numaranı verirmisin demen yeterli olur en temız yontem son soyledıgım kafana takılan bırsey olursa ozelden ya da burdan yazabılırsın elımden geldıgı kadar yardımcı olmaya calısacagım sana baglıcaz kız sana o cocugu kacarı yok :)

• tesekur ederım :)

En İyi Kız Görüşü

• Senden duyuyorum ilk defa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...