Selam ks.. gençliği dertli olan yükü kendine ağır gelen arkadaşlar var mı aramızda. ?

Birazdan yine cikicam icicem icicem.. vücudum uyusana kadar kendimi unutacak kadar sonra yine sabah olacak. . Yine aksam yine sabah..

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Sonra sabahleyın agzında ıgrenc bır kokuyla uyanacaksın bas agrıları falan fistan hadii ama bunlar kım için? Sizi yarım bırakan ınsanlar baskalaryla tamamlanıyorlar sız sadece kendınızı harcıyorsunuz yazık gercekten parana yazık sana yazık saglıgına yazık.

2|4
    0|0
    • Keşke sorun sadece beni yarım bırakan bir insan olsaydi be yağmur. . Harap etmezdim kendimi bu kadar

• 30 gün sonra eig -,-

• Geç olsun güç olmasin:)

En İyi Erkek Görüşü

• Ben artık montumun iç cebinde vişne reçeli taşımak istemiyorum bütün arkadaşlarım dalga geçiyor ama başaramıyorum:((((

Cayırt

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ah ahh bu acilarrr. Kimin acisii yok ki goster de alkislayalim😢

0|0
    0|0
  • Bazen sadece ağlamak gerekir saatlerce haftalarca aylarca ve belki de yıllarca.

0|0
    0|0
    • SeniN ne acin var dostum. . Ben ancak içince rahatlayabiliyorum kim olduğumu unutunca ancak ozaman mutlulugu yasayabiliyorum

• Ailem beni anlamıyor zaten babamdan nefret ediyorum ( burada lütfen haksiz olduğumu düşünme yaşadıklarımı ben biliyorum sadece :( ) anneme gelince bana pek güvendiği soylenemez her an anlayabiliyorum bunu zaten. Çok yalnızım sadece bir dostum var oda Şu an uzakta okuyor lisede yanımda olsa ondan güç alacağım ama sarilacagim omzunda aglayacagim kimsem de yok oluyorum kendi kendime iste :( senin içinde herşey düzelebilir umudunu kaybetme :(

• Dünyada yalnız olan okadar çok insan varki yalnız değilsin üzülme lütfen. . Senin yasin kaç. . Babandan neden nefret ediyorsunki
      Adını da bilmiyorum fakat iyi bir insana benziyorsun gizli. . Dertlesmek istersen sana arkadaş olurum istersen tabi

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...