Üniversitede bir çok ortamdan arkadaş edinmeye çalışıyorum fakat okuduğum yer biraz yobaz kesim ve insanlar üniversiteyi kazanmışlar diye yürüyen ego diye tabir ettiğimiz insanlar.Çok fazla gruplaşma var sınıf içinde ve benim çok kafa dengim olan kızlar yok. Herhangi bir gruba dahil olmadım ve tek takılıyorum. Yine de herkese selam verir, konuşurum ama kızlar hep birbirinin kuyusunu kazıyor, dedikodu yapıyorlar. İnsanlar neden böyle? Özellikle türk kızları arkadaşlık kurmayı alışveriş, erkekler, makyaj hakkında oradan buradan bilgi duydukları muhabbetten ibaret sanıyorlar. Ben girdiğim ortamda dikkat çeken biriyim ister istemez. Entelektüel birikimim diğerlerine göre daha fazla ve her konudan konuşabiliyorum onların muhabbetleri ve kişilikleri bana çok basit geliyor. Sanırım hiç yakın arkadaşım olmayacak hayatım boyunca.
Ya kıskanılıyorum,çekememezlik yapıyorlar ya da insanlara tavırlarım çok bilmiş geliyor ve bana yaklaşmaktan çekiniyorlar. Oysa benimle tanıştıklarında çok fedakar ve eğlenceli biri olduğumu söylerler. Yengeç burcuyum bu arada. Sizce ne yapmalıyım bu konuda ya da benim gibi olan birileri var mı? :)

0|0
710

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...