Üniversitede bir çok ortamdan arkadaş edinmeye çalışıyorum fakat okuduğum yer biraz yobaz kesim ve insanlar üniversiteyi kazanmışlar diye yürüyen ego diye tabir ettiğimiz insanlar.Çok fazla gruplaşma var sınıf içinde ve benim çok kafa dengim olan kızlar yok. Herhangi bir gruba dahil olmadım ve tek takılıyorum. Yine de herkese selam verir, konuşurum ama kızlar hep birbirinin kuyusunu kazıyor, dedikodu yapıyorlar. İnsanlar neden böyle? Özellikle türk kızları arkadaşlık kurmayı alışveriş, erkekler, makyaj hakkında oradan buradan bilgi duydukları muhabbetten ibaret sanıyorlar. Ben girdiğim ortamda dikkat çeken biriyim ister istemez. Entelektüel birikimim diğerlerine göre daha fazla ve her konudan konuşabiliyorum onların muhabbetleri ve kişilikleri bana çok basit geliyor. Sanırım hiç yakın arkadaşım olmayacak hayatım boyunca.
Ya kıskanılıyorum,çekememezlik yapıyorlar ya da insanlara tavırlarım çok bilmiş geliyor ve bana yaklaşmaktan çekiniyorlar. Oysa benimle tanıştıklarında çok fedakar ve eğlenceli biri olduğumu söylerler. Yengeç burcuyum bu arada. Sizce ne yapmalıyım bu konuda ya da benim gibi olan birileri var mı? :)

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• ooo yengeç kadını candır

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sanırım hiç yakın arkadaşım olmayacak hayatım boyunca.
    Ya kıskanılıyorum, çekememezlik yapıyorlar ya da insanlara tavırlarım çok bilmiş geliyor ve bana yaklaşmaktan çekiniyorlar. Oysa benimle tanıştıklarında çok fedakar ve eğlenceli biri olduğumu söylerler

Kendimi okuyorum sandim :) bu sekilde devam edecek sanirim hayatimiz

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Baya sanssizlik olmus. Durumu kabullen tek basina tadini çıkart

0|0
    0|0
  • Ben de yengeç burcuyum kanka.
    Zaten basit insanlarla takılma. Senin için sıkıntı olur. Zirve tek kişiliktir unutma. 😀

0|0
    0|0
  • Bir dişi hemen bu ablayla arkadaş olsun delirtmeyin beniğğğğ

Cayırt

0|1
    0|0
  • Arkadaş olmak istiyorum diyorsuunn hemde onları beğenmiyorsun ne diyim

0|0
    0|0
  • Sen kendin ol gerisi gelir ve ortam uyar sana

0|0
    0|0
  • sen yengeçsen sinsisindir kabul etmesen bile

0|0
    0|0
    • Burçlara körü körüne inanmam.

• önyargı ve genellemelerin hepsi kötüdür. :)

• yorum da da dediğin gibi çok mu bliyorsun sen? (-: genelleme demeyelim de öyle ama cidden sen bide çok katısın, sert boyun eğmeyen ama bir o kadar da duygusalsın

• Kasma kendini bosver.

0|0
    0|0
  • Seni birazcık anlayabiliyorum. Sahsen ben yurtdışında okudugum için , avrupadaki türk kesiminin çoğunluğu yobaz ve egoist. Bende buyüzden insanlar yerine hobilerime daha cok zaman ayırmaya başladım ve ortak zevklere sahip olduğum insanlarla tanıştım. Varsa böyle bir imkanın ne mutlu sana...

0|0
    0|0
  • Çok ilğinç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sıkici ve basit gelen konulara katilmaman bir tercihtir Dogal bence Senin dolu olusunu gorup senle yakinlik kurmak icin gelen bir kiz arkadasin olmadiysa Onlardanda bunu seven tercih eden yok yani oyle denk gelmistir Onlara ayak uydurabilirsin Muhtemelende uyduruyorsun Uzak kalinacak bos davranislari seni itiyorsa Zaten birsey kaybetmiyorsun.. Cekingen olan sessiz gibi gozukenlere selam vermeyi yaklasmayi dene birde bence Onlardan da iyiler cikabilir :) sana birsey katmayacaklarla takilma bazen yalnizlik da iyidir Uzak zararli faydasiz tiplerle takilmaktansa :) ben olsaydim sinifinda Sana kesin sokulurdum Arkadas olmak icin :D

0|0
    0|0
    • Bence de çünkü gerçekten o kadar boş konuşuyorlar ki beynim akıyor yanlarında :(
      Yine de zor bakalım umarım birileri çıkar çünkü sıkılıyorum.

• aynen öyle bana zararı gelmeyen insanlarla konuşuyorum tabi ki ama her şeyi birlikte yapabileceğim birilerinin olması hayatı daha eğlenceli kılardı..

• Arkadaslardan bir iki kisi akrabalardan biraz Toplamda az kisi ve evet bende eksigim sonucta. Misal mahalle arkadasim uzun zamandir yok.. Digerleri evli mesgul.. olmayinca opmuyor bir mesajimla bulusan gelen arkadas Umarim olur Etrafini gozlemlemeye devam et Karekteri saglam biri bulursun ins ;)

• Seni kıskanmalarını gerektirecek bir durum yok ortada fakat senin gibi olan biriyle elbet arkadaş olursun bir gün aralarından sıyrılmayı seçen insanlar olacaktır ve o saçma sapan dedikodu gruplarının içinde olmamak emin ol daha iyi takma yanlızlık daha eğlenceli

0|0
    0|0
  • Boş verr.

0|0
    0|0
  • Genelde çoğumuz kendimizi geliştirmeyiz bende dahil :) sen kendini geliştirmişsin bu yüzden böyle geliyo sana :) her ortama ayak uydurabilirsen sorun olmaz ama sevmiyosan o muhabbetleri İnşallah kafa dengin biri çıkar :)

0|0
    0|0
  • birinci sınıfsan kafaya takma çünkü o gruplar dağılıyor zamanla ve ilkten soğuk soğuk duran herkes samimi olmaya çalışıyor.

0|0
    0|0
  • Çoğu zaman yalnızlığa mahkum olacağını bil yeter😊

0|0
    0|0
Yükleniyor...