Neden çok değer verdiklerin bir zaman sonra daha az samimi olur?

Arkadaşımla ilk bir sınıfta tanışmıştık. Tanışmamız birbirimize savurduğumuz olumsuz ve argo kelimelerle başladı. İlk önce birbirimizden nefret ediyorduk ama daha sonra arkadaş olduk. Ayrıca bu arkadaşım ve ben iki yakın kız arkadaş olduk. Ve cidden ona değer vermeye başladım, sınıfına onu görmek için gittim, onu gezdirdim, eğlendirdim. Bir gün sınıfa gittiğimde " bu sefer senin için değil başka arkadaşım için geldim" dedim. Şakasına olduğunu ikimizde biliyorduk. Bu olaydan sonra ona bir kaç kere daha öyle yaptık şakasına. Çünkü sinirlenmesi çok hoşuma gidiyordu onunla eğlenmeyi seviyordum. Bir zaman sonra bana Hiç samimi davranmadı aramızda bir gerginlik varmış gibi. Normalde çok eğlenceli yazışırdık Şu an tadı bile yok konuşmalarımızın. Abi ve ablalarım sizce ne yapmalıyım? Bana yardımcı olur musunuz lütfen?

Güncellemeler:
Neden çok değer verdiklerin bir zaman sonra samimi olmamaya başlar?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşın küçük daha. Hayatına başkaları girecek. Çok samimi , kanka olduğun arkadaşların hayatından çıkacak başkaları girecek. Normal bişi.
    Garipseme yani. Belli bir hayat düzeni oluşturduktan sonra büyük ihtimal daimi dostlukların olacak. Şu an çok iyi anlaşıyoruz dediğin kişi ilerde senin için garip gelecek. Ben nasıl anlaşıyormuşum diyeceksin kendine. Çünkü fikir ve düşüncelerin değişecek. Daha farklı bakacaksın olaylara. ilerde bu yazdıklarımı hatırlarsın :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Adını koyamadığın eksikliğin ne olduğunu sorarak konuyu konuşmalısınız diye düşünüyorum.
    - Belki birileri sizin arkadaşlığınıza yakıştırma yapmıştır?
    - Belki birileri aranıza girmiş ve hakkında olur olmaz şeyler anlatmış, uydurmuştur?
    - Belki aranızdaki bağı, samimiyeti tüketmişsinizdir?
    - Belki o senin kadar samimi veya yakın his etmemiştir?
    - Belki.. vs.. vs...

0|0
    0|0
    • Şımartılmak gibi bir durum söz konusu. Kime çok değer veriyorsan genellikle sana arkasını dönem kişi oluyor.

• Kaybetme korkusu azalır

0|0
    0|0
    • Cümleyi biraz daha açar mısınız?

• Başta senin bu hareketine sinirlenmiyordu.
      Çünkü şaka olduğunu o da biliyordu.
      Baktı sonra dan aynı şeyi üsteliyorsun ve onun bu halini kullanıyorsun. Bu da onda dalga geçtiğin kanaatini yaratmış olabilir. Yani senin başkası için geliyorum demiş olman. Onda başta eğlenceli bir korku tavrı yaratmasına sebebiyet verirken. Şimdi bunun için şaka bile yapılamayacak derecede sıkıcı bir hal olmuş olabilir. Bu daonun sen konusunda korkunun azalmasına sebebiyet verir

• Sıkılır çünkü.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...