Çocukları ne kadar seviyorsunuz?

Çocukları severmisiniz? Ne kadar seversiniz? Onlar için elinizde olsaydı ne yapmak isterdiniz? Ve hayattan bir tecrübe olarak onlara ne öğüt vermek isterdiniz?

0|0
21|9

En İyi Kız Görüşü

• Aşırınında aşırıııısıııı kadarr çoook seviyorum yumurcakları :) öncelikle kimsesiz kuzucuklara ilgi alaka göstermek yardım etmek isterdim, öğüt olarakta kötü veya iyi ne var ise sadece Allaha dua ederek sabırla beklemelerini karşılığında en güzelini alacaklarını söylemek isterdim

0|2
    0|0
    • Ben bugün bir ziyarette bulundum pırlanta gibi çocuklar... Hepsi birbirinden değerli.

• Ne mutlu, elbette pırlantalar.. onlar özeller tertemizler diğer kuzucuklar gibi saf ve temizler

• Canlarım benim ya 😊

En İyi Erkek Görüşü

• Eskiden çok severdim artık o kadar sevemiyorum, dünyada tanık oldugumuz kötülükler psikolojimi etkiliyor hayatı sorgulamaya başlıyorum. Sokakta zararsız bir hayvana tekme atan adamla, Harvard mezunu fakat baska bir ülkeye hidrojen bombası atan ülke başkanı arasında fark göremiyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Çok seviyorum

0|1
    0|0
  • Bebekleri seviyorum.

0|1
    0|0
  • pek sevmem uzaktan falan severim

0|1
    0|0
  • Seviyorum ama bazı çocuklardw farklı anlamlar hissediyorum. Her çocuğa aynı bakıp aynı şekilde sevemiyorum. Ne diyebilirmki büyüyünce hepside üzülecek keşke üzülmeseler ve o masumiyet hiç silinmese

0|1
    0|0
  • Ya çok çoook çooooook seviyorum

0|1
    0|0
  • Baya seviyorum ya. Elimde olsa onları tüm kötülüklerden korumak isterim tabii. Iyi bir insan olmalarını öğütlerdim.

0|1
    0|0
  • Elimde olsa agiz yuz dalarim asdf seviyorum

0|1
    0|0
  • Onlar için ölürüm. Yapılan iyiliklerin mükafatları olarak görüyorum onları.. çocukları sevmeyen varlıklar insanlıktan nasibini almamıştır zaten. Öğüt vermek için düşünüyorum ama bu dünyanın halini görünce zor..

0|1
    0|0
    • Evet dünyanın hali çok kötüye gidiyor. Bir gün çocuk yapmayı bu yüzden hiç istemiyorum. Yazık olur böyle bir dünyaya çocuk bırakmak. Teknoloji almış başını gidiyor zaten.

• Evet imkansız diye bişey yoktur. İnşallah doğru ve hayırlı yetiştiririz inşallah... 🙏

• Çocukları çok seviyorum elimden geldiğince ayirmam yanımdan düzgün çevrede düzgün arkadaşlık kurması ve buyumesi için elimden geleni yaparım

0|2
    0|0
  • Cok severim

0|1
    0|0
  • Çok severim.

0|1
    0|0
  • Biraz.

0|1
    0|0
  • bebe seviyom ben.

0|1
    0|0
  • Küçük insanciklar onlar
    Sevilmez mi

0|1
    0|0
  • Sevmiyorum çocukları

0|0
    0|0
  • onlar için ne mi yapmak isterdim
    tüm yetişkinleri öldürüp onların kötülükleri öğrenmelerine engel olmak isterdim...

0|0
    0|0
  • sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Sevmem.

0|0
    0|0
  • Nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • Hic sevmiyorum. Sesleri. Tipleri. Simarikliklari beni sinir eder.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Çok severim. Elimde olsa onlara güzel bir dünya sunmak isterdim.

0|1
    0|0
  • Çok seviyorum yaaa bayılırım

0|1
    0|0
  • Bebekler çok tatlı ya

0|1
    0|0
  • severim. oyun oynarım en fazla ne diye öğüt vereyim ki. bırakın çocukluğunu doyasıya yaşasın işte

0|1
    0|0
    • Bol bol kitap okuyun olabilir mesela. Bu ilerde onların çok işine yarayacaktır.

• En büyük hayalim çocuklarla ilgili UNİCEF ile uğraşıyorum bu aralar

0|1
    0|0
  • hemde çok seviyorum

0|1
    0|0
  • Sevmem.

0|0
    0|0
  • sevmem

0|0
    0|0