Tanri bazilarina neden eziyet ediyor?

Hayatim boyunca cirkinlik, gerizekalilik ve fakirlik gibi dertler cektim cekiyorum da. Ortaokuldan beri cogu nedenden dolayi hem kendimi soyutladim hem soyutlandim. Gururum kirildi. Hic o suslu puslu kizlardan olamadim hem cirkinligim hem aile kulturu dolayisiyla. Evim merkeze uzak gidip gelene kadar oluyorum hem staj yerime hem okuluma. Ygs icin calisiyorum sadece meslek lisesiyim zaten. Sayisal hic yapamiyorum. Sozelim de cat pat. Icime koyuyor artik her seyin ust uste gelmesi. Hem iyi bir isim olmayacak aile bagimiz da yok. bir kendi yasitlarima bakiyorum sensakrak ben de dunyadan gecmis gibiyim. Yakin arkadaslarim var ailemi tanimak istiyorlar ama yapamiyorum ve yabani gibi duruyorum. Insanlardan kaciyorum. Olmek istiyorum. Hayat hep boyle mi olacak? Tanri neden yukleniyor bu kadar?

1|0
2|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence sen kendi kendine yukleniyorsun

0|0
    0|0
  • Gerizekali oldugunu dusunmuyorum cunku etrafinda olanin ve tam olarak nelerden sikayet etmen gerektiginin cok iyi farkindasin.
    Yani bence sende yeterli zeka mevcut ama bu zekayi kullanabilecek akil var mi bunu bilemedim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...