20 yaşındayım ve üniversite okuyorum. Saçlarım stresten dolayi çok döküldü. Bu durum sosyal hayatımı etkiler mi?

Iki yilda üniversite stresinden dolayi saçlarım aşırı derecede döküldü. Doktora gittim bitkisel takviyeler yağlar hepsini denedim düzelmedi. Simdi ufak ufak çıkıyor ama yine de dökülen yerleri kapatmiyorlar. Tanıştıgim kim olursa olsun ilk once saçımı soruyor. Ve bu durum beni cok üzüyor. Kendimi diger arkadaslarima göre ezik hissediyorum. Facede instagramda fotoğraflarımı görüp hep istek atiyorlar. Oralarda pek belli degil ya da belli de ben alıştım. Bu nedenden dolayi kimseye cevaap veremiyorum. Okuldaki arkadaslarima da dahil. Ben de erkek olsam ben de saçları gür bir sevgilim olsun isterdim ama Şu an çaresizim. Bütün erkekler ayni seyi mi düşünür. Saclarimin bu hali sorun olur mu?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• ne desem nerden başlasam bilemiyorum takılan olur ama o kadarda degil sıkma canını saçın mı ona hizmet etcek sen edeceksin seninle gülüp oynayacak saçınla degil demi opnun için stres yapıp saçlarını daha fazla dökme ok ha birde bizim kiler pek saça odaklı omuyor onlar fındıgın derdinde

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• herkesi degil belki ama etkiler

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Etkilemesi senin elinde.

0|0
    0|0
  • sorun olmaz. bence görmek mümkün mü seni en olmadı ektirirsin

1|0
    0|0
  • Doktorun demedimi minoksil kullan

1|0
    0|0
    • Kullaniyordum ilk basta gurlestirir sonra daha fazla dojer dedi

• Rica ederim. Geçmişolsun bu arada

• Sağolun :)

• Stres yapmayacaksın ve yemene dikkat edersen sorun kalmaz

1|0
    0|0
  • etkiler, bir hastalığın mı var ki?

0|0
    0|0
  • Etkiler canım etkiler

Cayırt

0|0
    0|0
  • Yok kızım ne olacak zaman ile düzelir bu kadar takıntılı olmayın.

1|0
    0|0
  • Sahsen beni etkilemez.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Her erkek takmaz öyle saca

1|0
    0|0
Yükleniyor...