Kapak söz paylaşma olayı eskide kalmadı mı?

Facede, instagramda, bu sitede bile ve belki en çok da whatsapp da böyle sözler paylaşılıyor. ergence değil mi? bana öyle geliyor çünkü.

hani felsefik bişey olsa ünlü birinin sözü olsa tamam ama tamamen uydurmasyon ve güya "kapak" edici ya da birilerine "gönderme" yapan sözler paylaşılıyor bana çok çocukça geliyor.

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• unutulanlar unutanlari asla unutamazlar, sahi sen ne ara unuttun beni :(

1|0
    0|0
    • hahah sorularıma hoş geldiin 😄😄

• sayemde 4 oldun bir teşekkür et bari :D

• minnettarim bunun icin :D

En İyi Kız Görüşü

• Aynen katılıyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Gerçekten de saçma geliyor ve komik görünüyor. Bu tür paylaşımlarla duvarımı kirletenleri direkt olarak takipten ya da arkadaşlıktan çıkarıyorum.

1|0
    0|0
    • ahaha oha yok artık :D :D :D

• Az eşya az insan.. Mutluluğun tarifi diyorum ben :)

• kesinlikle öyle yaa

• mavi kapak mı :o tamam terlik atma :p

1|0
    0|0
    • :D güldürdün yine de deli :D

• dalgasına yaparım ben arada dfsdfasd

1|0
    0|0
  • Onlarn kendini ifade ediş şekli oysa biz bişey diyemeyiz. Mesela sende ünlü birinin sözünü kullanıyorsun biriside sana şöyle diyebilir 'bak bak nasılda çalmış sözü' gibi

1|0
    0|0
    • :D yani ilginç bir yorum. mesela turabinin sözleri gibi sözler bana komik ve çocukça geliyor ama haklısın onların kendini ifade etme şekli buysa sanırım bişey diyemeyiz pek de :)

• doğru insan kendi gibi olmalı da dünyada daha ciddi şeyler var konuşulması gereken. akıl yürütülmesi gereken. bir insan bir diğerine neden kapak edici sözler söyler ya da gönderme yapar paylaşır vs bu mantıklı değil. birinden hoşlanmıyorsan bırak ne hali varsa görsün diyemiyor mu insan garip gerçekten..

• Ben 1. derece akrabama bile dediğin gibi yaptım eğer gerçekten beni üzmüşse bana yanlış yapmışsa o kişi benim biter ve bitiyor da.

• Sacma sapan çocukça şeyler

1|0
    0|0
  • 24 yaşında mı farkettin bu olayın ergence olduğunu? Sence de biraz geç kalmamış mısın?

1|0
    0|0
    • soruyu şimdi sormam şimdi farkettiğim anlamına mı geliyor?

• bazıları çok komik oluyor

1|0
    0|0
  • Ruhu çocuk olanlar paylaşabilir 😂 banasa çocuksu geliyor ama paylasan arkadaşlarım çook 😁

1|0
    0|0
  • yooo kalmadı

1|0
    0|0
  • Bana da öyle geliyor. Eskidendi onlar gençleeer.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kalmıştır.

1|0
    0|0
Yükleniyor...