Beyninin % 100 ünü kullansaydın neler yapardın :D? Hayal kurup yazar mısın pls azıcık eğlenelim olur mu :) ?

Beyninin % 100 ünü kullansaydın neler yapardın :D? Ben tüm bankaları hackler fakir insanlara dağıtırdım :D ya siz :D?

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 7

• Lucy i mi izledim bilader? :) değişik şehir efsaneleri var beynimizin yüzde kaçını kullanabildiğimize dair. bende beynimizin tamamını kullanabildiğimizi sanmıyorum açıkcası lakin bunu nasıl yapılabileceğimiz konusunda yönlendirilmeli bence insanlar. mesela aşırı zeki çocukların farklı eğitim alması gibi. beynimin hepsini kullanıyo olabilseydim eğer sanırım tek olma özelliğimi koruyabilmek için çalışır önceleri ilerleyen yaşlarımda bunu çocuğuma öğretmeye çalışırdım. geri kalan maddiyat kendiliğinden oluşurdu diye tahmin ediyorum.

0|1
    0|0
  • insan beyninin zaten %100'ünü kullanıyor. ama aynı anda değil sadece gerektiği zaman gerektiği yerleri kullanıyor. ama olaki %100'ünü kullandı ve sağ kalmayı başardık :D Lucy filmindeki kadın gibi olurduk :D

0|1
    0|0
    • :D o abartı ya ama güzel şeyler yapılabilir.

• o abartı değil emin ol :) aslında hiçbir insan hiçbir zaman beyninin %100'ünü kullanamayacak :) çünki kullanabilmeye çalışırken patlardı insan. tüm organlarını tamı tamına hissettiğini düşünürsen eğer en ufak acıyı bile misli misli hisseder acıya dayanamaz ölürdük ;)

• %100 ünü kullanmadan nereden bilebiliriz Bilsek zaten kullanmış olacaz arkadaş Nasıl bir saçmalık bu ya :D

0|0
    0|0
  • Parapsikoloji okumalsın daha yaratıcı şeyler yapabilirsin ;)

0|0
    0|0
  • Şu an burada görüş paylaşıyor olmazdım :D

0|0
    0|0
  • Herşeyin başlangıcına gider şeytanı giberdim

0|0
    0|0
  • O şehir efsanesi , yüzde onunu kullanıyoruz muhabbeti.
    Eğer beyninin yüzde yüzünü kullansaydın büyük ihtimal delirirdin duygu yogunluğundan filan. Beynin kızartma olurdu.

0|0
    0|0
    • Yaşamadan bilinemez :D

• Şöyle anlatayım beynin farklı bölgeleri var , zaten sen beyninin nerdeyse yüzde yüzünü kullanıyorsun. Mesela duygusal bir olayda beynin duygu merkezi , mantıklı bir karar vermen gerekirken beynin ön lobunu filan , yoksa şehir efsanesi olan yüzde 10 unu kullanıyoruz zart zurt hikaye.

• hmm yok sanmıyorum hikaye olduğuna kardeşim.

Yükleniyor...