Bir insan nasıl 3 yıl beraber yaşadığı insanla, hergün rutin olarak devamlı dedikodu yapabilir?

Valla arkadaş aklım almıyor. Nasıl bu kadar çok konuşabiliyorsunuz anlamıyorum. Özellikle kızlar, yemin ederim benim sessizliğim boyunca konuşmam gereken kelimeleri kızlar tüketiyor. Hiç sıkılmıyor musunuz siz ya? :D Daha da önemlisi aynı kişiyle nasıl bu kadar çok konuşabiliyorsunuz.. Valla Hayret!

Güncellemeler:
Kendimden değil, iki arkadaşımdan söz ediyordum! :D

0|0
10|0

En İyi Kız Görüşü

• Kadınlar kendi kendine söylenebilen varlıklar sen kalkmış karşısında biri varken susmuyor diyosun 😄

0|1
    0|0
    • Hiç kimse olmasa bile kendi kendine yeter mantığı ha! :D Sanırım kadınlar hakikaten tuhaf '' :D

• 😊😊 klasik emojiler yeterli kalsın öyleyse. Gerekmedikçe konuşmak akıl işi değildir zaten iyisin boşver böyle kal 😊

• Bir iki söz dizilimi dile getirmek iyi etmez benide, halimden memnunum. Önemli olanı gerçekleştiriyoruz sanırım, böyle kalalım bencede :)

Kızlar Ne Diyor 9

• Konuscak konu cok yeterki konusmak iste

0|1
    0|0
  • Şahsen ben konuşmuyorum karşımdaki insanları dinlemekten 😁 annem bazen ya insanın hiç mi anlatası gelmez naptın okulda şurda naptın burda naptın diye sorar hiç der geçiştiririm sanırım türümün tek örneğiyim 😂

0|1
    0|0
  • valla benim bir arkadaşim var 10 yıl falandir devamlı her gün düzenli dedikodumuzu yaparız bitmiyor ki bir türlü

0|1
    0|0
    • Araştırmamızda kullanabileceğimiz birisi çıktı sonunda :D Nasıl yapabiliyorsunuz anlatsana biriaz?

• Bilmem bence arkadaşım olan insanla ilgili başka biri olsa bir derdimi bile anlatmam ama onunla oturuyoruz tatil günlerinde falan bütün gün boyunca durmadan konuşabiliyoruz, hayatta gecen en küçük detayı bile hemen anlatırım anlatmayinca dayanamiyorum😊

• iyi iste ne güzel iliskisi bitmez sikildim konusacak bsey kalmadi rutinine girmezsiniz 😃

0|1
    0|0
  • Bizim karnımızdan çocuk bile çıkıyor oğlum o dediğin hiç 😎

0|1
    0|0
    • Yakında erkeklerdende çıkacak diyorlar, o ne olacak pekii? :D

• Bence de :D Taşıyıcı babalık da aynı şey unutmadan söyliyim :)

• Peki o zaman açıkca bir önrek vereceyim; Bir evli çift düşün annenin kadınsal bir hastalığı yüzünden gebeliği tehlikeli diye düşün, bir çiftin elde edebileceği en güzel şeyi bu tarz tabirler yüzünden elinde almak hoş olur muydu? ya da bu tarz bir şey için buna başvurmaları eşcinsel olacakları anlamına mı geliyor? Eşcinsel evlilikler için dediğin doğru olsada ( ki onlarda öyle oldukları için alınacak bir durum yok ) bu uygulama hetero çiftler içinde geçerli olacaktır ( Eğer mümkün olursa )

• O kadar çok konuşacak konu oluyor ki yetişemiyoruz bazen

0|1
    0|0
  • Niye tavsiye sorularda devamlı karşıma senin soruların çıkıyor? Sinirimi bozdu 😑😄

0|1
    0|0
    • Çünkü beni takip ediyorsun :(

• Gündemde ki ve yeni soruları görmek için mouse ile Yayın sekmesine gelip Sorulara tıklaman yeterli olacaktır yani yine ben çıkmam öyle kolay koaly :D

• Neyse üşenirim onu yapmaya kalsın

• Yapar

0|1
    0|0
  • bazen bende hayret diyrum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...