YALNIZ KALIYORUM NE YAPMALIYIM?

Haftada 3 gün staja gidiyorum orda bir sıkıntı yok arkdaşlarım var ama diğer 2 gün okula gittiğimde arkadaşım olmadığı için herkesle konusuyorum fakat samimi olduğum kimse yok kafam uyusmuyor hepsinin grupları var yalnız kalıyorum anlıycağınız ne yapmalıyım sizce

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Geçenler de bankta kitap okuyan bir bayanın yanına oturdum. Canım sıkılmıştı, olmayacak hatta hiç inanmayacağım bir şey yaptım. Yanlış anlayacağınızı biliyorum fakat ben okuduğunuz kitap hakkın da hiçbir şey bilmiyorum aslın da öğrenmekte istemiyordum fakat Şu an sizi okurken gördüm ve merak ettim. Size kitap hakkın da sorular sorsam, siz de cevaplasanız olur mu? dedim bayana. Olumlu bir cevap aldım, başladım sormaya... bayanın canının sıkıldığını düşünmüyordum zaten ama sayesin de ben sıkıntımı alıyordum. Bu arada kitaba da baya hakimmiş (eve gelince araştırdım :D ) en son '' acaba nasıl bir ortam da yazılmıştır bu kitap '' diye saçma bir soru sordum ve bitirdik. Herşey senin elin de

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Nerede yaşıyorsun?

0|0
    0|0
  • Başkalarının yalakaligini yapip onlarla arkadas olacağına kendin gibi takıl yalnız kal yalnız olmak iyidir kendimden bilirim

0|0
    0|0
  • ne yani 3. sınıfa kadar hiç sınıfdan bir arkadaşın olmadımı

0|0
    0|0
  • bir gurupta sen kur

0|0
    0|0
  • kafa rahat en azindan oyle dusun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0