Sizin için ölüm nedir? Size neyi anlatır?

İnsanlar ölmek için doğar derler. Ama ölüm,
şehrinin kapısından geçmeden bilinemez, birşeyde olsa, size ne anlatır, neyi çağrıştırır?

0|0
88

En İyi Kız Görüşü

• hepimizi bekleyen son ölüm. ötesinde köy olmayan köy. dönüş bileti satılmayan yolculuk. bazen davetsiz bir misafir ölüm. tek gerçek belkide, tek ve en gerçek şu yalan dünyada. gözlerin kapanıp, gönüllerin görmeye başladığı yer ölüm.
    hayata format atmak ölüm. hayatın yeni versiyonunu yüklemek belkide. doğru ile yanlış karışımının ayıracı ölüm. saklambaçtaki ebe ölüm, gün gelip saklandığımız yerde bizi bulacak olan.
    aktivasyon maili misali ölüm. son değil başlangıcın ta kendisi ölüm. hayatın modunu görme zamanı ölüm. çaylaklığın sona ermesi belkide. tek taraflı kapakçık ölüm. seçici geçirgen zar misali yalanı, yanlışı, malı, mülkü içeri almaz ölüm. nedir ne değildir bilmem ama çok hoş bir şey şu ölüm.

0|1
    0|0
    • @BADGİRL456 Dumur ettin beni bee, bunlar kitaptanmı? Dimaktanmı? Eğer bunlar senin dimağının damlalarıysa, ya sen daha 19 değilsin ya da züpper zakâlısınki Allah, Allah. Allah kocana yardım etsin çünkü er kısmısı böyle zekâ ile pek baş edemez, üç aya kendini yer zaâr. Şaka bitarafa çok beğendim yazını.

• Yazık oldu çocuğa, be kardeş😉

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Bir Beyaz ısık Gördüm sanki. :D
    O Duyguyu tatmadıgım icin Ne desem Bos kardesim. Ama iki kelam etmek isterim.
    Her İnsan Ölümü tadacaktır. Yok olusumu Yeni Nesillerin var olusunu izleyecegim.
    Zamana engel olmadıgım gibi Hic Ummadıgım andada Ölümüme engel olamayacagım. İste ozaman Anlayacagım Huzur mu Kahır mı. Ne kadar Hic ölmeyecek gibi yasasakta ölülere Sahitligim oldugu icin Ölecegimin Farkında ne kadar olursam okadar Hayatı anlarım. Saygılar :)

0|1
    0|0
  • Siyah kadar kötü beyaz kadar masun insanların birlikte yattığı tek yer..

0|1
    0|0
  • Huzur elbette

0|0
    0|0
  • Doğmayı

0|0
    0|0
  • Hesap..

0|0
    0|0
  • Azraili cagirir

0|0
    0|0
  • Ölümü düşünmek istemiyorum ben artık ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Şehadet şerbeti.

0|1
    0|0
  • Benim için ölüm, babasızlıktır abi

0|0
    0|0
  • Ölmek diye birsey yok aslinda sadece dunyalar arasi geciş var

0|1
    0|0
  • Son.

0|0
    0|0
  • Sonsuzluğa açılan bir kapı...

0|0
    0|0
  • ölüm ölüm dediğin nedir ki, biz yaşamayı göze almışız...

0|0
    0|0
  • sonun başlangıcı

0|0
    0|0
  • The end

0|0
    0|0
Yükleniyor...