Çarşaflıyım beni alırlar mı?

Yarın bir konferans için Green Park Otel Ataşehire gitmem gerekiyor. Ama lanet olası bazı insanlar yüzünden tereddüt ediyorum içeriye almazlar diye. Biliyorum böyle düşünmemem gerekiyor ama size yolda yürürken hakaret eden insanlar olunca böyle istediğiniz yere gidemiyorsunuz.

Güncellemeler:
Çok ön yargılısınız. Eşitlik özgürlük varsa eğer istedipim gibi dolaşmalıyım. Biz size başınızı örtün diyormuyuz sokakta çıplaklar diye bağırıyormuyuz? Evet lanet olası demem doğru bir davranış değildi ama insan bir zaman sonra sabredemiyor.

0|1
10|22

En İyi Erkek Görüşü

• Dediğin zihniyetteki insanlar ki bunlar insan değil, sadece embesil, aşağıda da bir tanesi yorum yapmış ama hiçbir fonksiyonları ve değer verilecek bir yanları yok zaten. Her neyse bu insanlar, maalesef dünyada ve ülkede dolansa da sen kendine mukayet olup ve dikkat edip mümkün olduğunca bu tip insanlardan uzak durup iletişim kurmadan hayatına bakmalısın.
    Gideceğin yer de bir ticarethane olduğundan korkmana gerek yok seni almazlarsa dava bile açabilirsin insan haklarına aykırı davranıp ayrımcı tutum sergiledikleri için. Bunu da göze alabileceklerini hiç sanmıyorum...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gitmelisin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Bahsettiğiniz kişilerin insan olmadığını belirtmekte fayda var. Lakin sizde çarşafı şerifi taşıyan bir bayan olarak direk insanlara lanet olası bazı insanlar demeyiniz. Bakarsanız yarın birgün hatasından döner ve sizide bizide geçer.

1|0
    0|0
  • Yok girebilirsin tabi, öyle yobaz insanlar hala var mı

2|0
    0|0
  • Alırlar. Bura Türkiye, herkes haddini bilecek.

1|0
    0|0
  • bu ülkenin yapısı belli, temeli belli. atatürkçü ve laik bir devlet. bu devlette malesef tesettürlü bir şekilde gezemezsiniz. ülkemizde din sembolik olarak yaşanıyor. yani insanın kendi içinde. gösteriş olarak değil. tabi ki tayyip amca geldi etrafı örtülü ablalalar sardı, annemde hatta örtündü ben istemiyordum. ama engelde olamadım. öyle razı olduk işte. ne yapalım. bazıları bir olta atıyor, o oltaya bir sürü balık gidiyor. öyle işte..

0|0
    0|0
  • Almazlar yapmış olduğun hareket ne kadar doğru olsa bile laik bir ülkede yaşadığını unutma ve bu ülkede terörün ne kadar yaygın olduğunu da unutma kıyafetin çok bol ve içinde ne var nasıl bilecekler dokunsalar dokundurmazsin soyun deseler soyunmazsin birazda o insanları düşün heee bu senin suçun değil ama ne yapacaksın burasi İran değil.

0|0
    0|0
    • Laiksek eğer istediğim kıyafeti giyme hakkına sahip olmam gerekiyor

• Sahipsin fakat insanları zor durumda bırakmak lüksün yok kardeşim demen oki senn onu giyip toplum içine girersin bence sorun olmaz ama oranın kuralları izin vermiyorsa almazlar arti halde biri çıkar der ki pikini ile gelicem sen kabul edermisin

• Senin Allahina kurban almazlarsa sikayet et

1|0
    0|0
  • şu lanet olası demen hiç yakışmadı

1|1
    0|0
  • eşşek gibi alacaklar eşşekkkkkk gibi

0|0
    0|0
  • saçmalama neden almasınlar Çarşaflı olsanda Mini etekli olsanda alırlar hangi devirdeyiz

0|0
    0|0
  • alırlarrr

0|0
    0|0
  • Dinde kapanmak var ama çarşaf diye bir şey yok
    Resmen Saçmalık

0|0
    0|0
  • Çarşaftan kastın nedir. Kara çarşaf mı türban mı?

0|0
    0|0
  • vay anasını daha neler yolda yürürken insanlar hakaret mı edıyor

1|0
    0|0
    • Var beşiktaşta oldu sözde medeniler

• Bende hidayet bulsunlar diyorum biz yarı çıplak kimseye laf atmıyoruzz

• aynen çok saçma onlara güzel gözle senın gıbılere kötü gözle bakmak resmen malca

• Alırlar ama çok sıkıntı çıkar

0|0
    0|0
  • Üstünü aradıktan sonra almaları lazım.

0|0
    0|0
  • bence almalari lazim. insanlari gorunuslerine gore yargilayamazsin goya ozgur ya bunlar bide

0|0
    0|0
  • Niye almasınlar

0|0
    0|0
  • Kimden korkuyorsun halktan mi Hakktan mi?

0|0
    0|0
  • ben mesela kar maskesiyle girebilir miyim o otele?

0|0
    0|0
  • sanmam

0|0
    0|0
  • Ben aleviyim ve senin boyle giyinmen beni rahatsiz etmiyor saygi duyuyorum hangi gorus olursa olsun digerine saygisi olmayan insan benim icin degersizdir. Sen gorusmene git kardesim kim icin ve ne icin kapandigini unutma.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• kardesım sen kendını bılıyorsun. senın de ıcını Allah bılıyor en ıyı suphesız. bu durumlarda sunu yap.. bırak karsı taraf ne derse desın onlar oyle dedı dıye sen oyle mı olacaksın? hayır.. bırak onlar soyledıklerı seylerle senın kul hakkına gırsınler zan alsınlar sen cevap vermedıgın surece hem sabır, hemde mazlum ecrı alacaksın ve ahirette senın gunahların onlara yuklenecek veya onların sevabından ıstedıgın kadar alacaksın.. yanı onlar dıllerıyle gunaha gırerken, sen susmanla bırsey yapmadan ecır alacaksın. boyle sevap fırsatlarını kacırma ınsa Allah..

0|0
    0|0
  • Otel özel bir şirket tabiki böyle düsünme

1|0
    0|0
  • Çarşaf giyme bir günlük

1|0
    0|0
    • sende müslüman ol 1 günlük

• Abartı bulduğun şey Allahın emri sende ahirette çok dikkat çekersin

• Bilgin içinde teşekkür ederim

• Yarı çıplak derken bile sende kendin gibi olmayanları eleştiriyorsun o zaman onlarda seni eleştirebilir. İlk önce kendi hatalarını düzelt ki konuşabilme hakkın olsun. Biz kapalı olmayan insanlara laf etmiyoruz diyebilirsin ama yarı çıplak dersen burda bir artniyet ararım. Konferansa göre değişir ama yine de alacaklarını sanmıyorum. Ortalık bayan karışık korkabilirler mesuliyeti almak istemeyebilirler.

0|0
    0|0
    • Birine seni taciz etsinler gibi aşağılık bir yorumda bulunmuşsun daha önce görmüş olsam bu kadar insancıl yaklaşmazdım. İğrendim.

• Umarim almazlar

1|1
    0|0
    • senin özgürlüğün soyunmaksa senide taciz etsinler güzelim :)

• Al iste tipik koyun ıyyy

• Özgürlük diye biyerlerinizi yırtarsınız. Bu mu sizin özgürlük anlayışınız geri kafalı insanlarsınız yemin ederim.

• Git bu ülkede ayrımcılık olmaması lazım buna karşıyım kovmazlar herkesin saygısı olması lazım (!)

1|0
    0|0
  • Alti üstü otel. Niye almasin. Arap müşteri kalmiyor mu orda sanki.

0|0
    0|0
  • Almamaları lazım. Bende tanga giyip gireyim o zaman ne ala memleket

0|0
    0|0
  • Aa demekki benim gibileri varmıs. :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...