Kapat

Hiç atış poligonuna gittiniz mi?

Meraktan soruyorum biraz da can sıkıntısı. farklı bir soru olsun dedim.

nasıl bişey gittiyseniz? atışlarda zorlandınız mı? silaha hakimiyet, hedefi tutturmak vs bunlarla ilgili bilgi verin biraz :D :D

son olarak kızlara gitmeleri konusunda öneride bulunur musunuz yoksa bulunmaz mısınız :D

0|0
4|25

En İyi Erkek Görüşü

• Poligonda gidecekse kızlarda gitsinler atsınlar. Çok zor değil ama uzun bir süre atış yapmak gerekebilir. Bazı hatalar oluyor. Patlama sesinden korkup hedefi tutturamayanlar tetiği yanlış ezmeler falan. Ama kullanmak çok zevkli, kızların daha başarılı olacağı kanısındayım. Zaten en iyi keskin nişancılar kadınlardan çıkmakta.. Işıd'e falan katılım deme sonra :P

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çok gittim çocukluğundan alışığım silahlara babamın birkaç tabancası ve tüfekleri vardı ondan dolayı yabancılık çekmedim silah kullanmayıda biliyorum zaten arada sırada gidiyorum poligonlara ilk defa gideceksen öyle kocaman tüfekler ya da tabancalar kullanma geri tepmesi kazalara sebep olabilir veya en azından bileğini kolunu filan incitebilirsin geri tepmesi az bir tabanca ile yap ilk atış deyimini ya da ondan da tedirgin olursan havalı tabancalar var onlar ilede deneme atışı yapabilirsin kalıpları normal tabanca ile hemen hemen aynı olduğundan elinin alışmasına yardımcı olur

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 24

• Bize her yer poligon 😎

Gibi maganda bir laf etmek isterdim :D Gitmedim ama kullandım, ava da gittim.

1|0
    0|0
  • 100 civarı atış yapmışlığım var. Tüfeği iyi kullanırım.
    Hedefi tutturmanın bir kaç altın kuralı vardır ama özellikle eski silahlar fazla teperler.

1|0
    0|0
  • gittim..

1|0
    0|0
  • Atış Poligonu ne

1|0
    0|0
  • Bulunurum tabi ki. bu dünyada ki herşey insanlar için

1|0
    0|0
  • Gittim

1|0
    0|0
  • askerde defalarca, 25 metre, 100 metre, 200 metre, 300 metre desteksiz falan filan.

1|0
    0|0
  • Gitmedim ama yakın zamanda gidicem

1|0
    0|0
  • Hayır, ben Kırşehirin bozkırlarında Köylerinde, cam şişe dizip atış yaptım, köy düğünlerinde silah atarak büyüdüm😀

1|0
    0|0
  • Gittim gece gündüz atıştayız zaten..

1|0
    0|0
  • Yok ama boş arsada çok attık

1|0
    0|0
  • hayır

1|0
    0|0
  • Git , namın yürüsün be üçgenpeynir

1|0
    0|0
  • hııı :D evettt :D dün gitttik :D salak ya :D ezdim onu

1|0
    0|0
  • tek saçmayla teneke saksıya hedef çizip ateş etmiştim çok zevkli.

1|0
    0|0
  • Bizim burda her yer atış şeysi, poligunu

1|0
    0|0
  • sahilde balonlara sıkıyorum o kabul oluyor mu :)

1|0
    0|0
  • Gitmedim :D

1|0
    0|0
  • Ne poligonu dağa tepeye gidiyoz biz daha zevkli

1|0
    0|0
  • ben gittim güvenlik görevlisiyimzevkli basit orda emekli polisler ne yapacağnı gösteriyor

1|0
    0|0
  • Gitmedim de silah kullanmayi biliyorum

1|0
    0|0
  • çookkk

1|0
    0|0
  • keskin nişancıydım askerde..
    iyiyimdir bu konuda şükür
    her insan öğrenmeli kendisini geliştirmek adına ve tabii ki silahlara şiddete karşıyız amaç spor ve gelişim

1|0
    0|0
  • kimle ilişki içindesin sen bakıyım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...