Yalnız ama cool olmak?

Yalnızım dostum yok. Ama okulda cool gozukmek ve herkes tarafindan (yani bircogu diyelim) biraz da olsa sevilmek istiyorum. Neler yapabilirim? Cok uzuluyorum kimsenin umrunda degilmisim gibi geliyor

0|0
3|16

En İyi Kız Görüşü

• birkaç ilgi alanı edin. yeni bir dil öğren mesela. mutlaka bir spor dalıyla ilgilen. seni diğerlerinden farklı kılacak şeyler yap. biri seninle konuştuğunda farklı biri olduğunu hissetmeli ki cool olabilesin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• ben yalnızım okul 1. siyim ve cool gibiyimdir yüzük takarım 3 tane boncuk bileklik takarım 9 tane elimde telefon kulağımda müzik bahçede dolaşırım ellerimle farklı farklı oynatırım okulda benim gibi olan yoktur ama yalnız olduğuma ağlıyorum keşke iyi bir dostum olsa

1|0
    0|0
    • Aynen ben de 1. siyim okulumun.. Ama erkekler ile kizlar cok farkli oluyor. Erkekler zaten asiri yakin olmuyorlar. Ama kizlar oyle degil. Tuvalete bile birlikte gidiliyor yani. .

• tuvalete gidiyorlar makyaj yenileme ya da bir olay toplantısı bizim okul meslek lisesi erkek de hiç bulunmayacak derecede

• Bende oyleyim tek olunca daha cok dikkat cekiyorsun emin ol.. Ben motorcuyum.. Ozgur bir imajim var..

1|0
    0|0
  • bence boyle devam et. sana suanda gelen asil dostun olacak kisi olma ihtimali yuksek efer bu senin gercek benligin ise

1|0
    0|0
  • Ergenlikte herkesin düşüncesi aynı galiba bende öyle hissediyorum bir aralar

1|0
    0|0
  • bırak kimsenin umrunda olma.. neden başkalarının ilgisine bukadar muhtaçsın.. okadarda ezme kjendini

1|0
    0|0
  • Disa dönük olmaya çalış. İçine cekildikce dünya bile üzerine gelir zannedersin.

0|0
    0|0
  • giyimini değiştirrr

0|0
    0|0
  • yalnız insan cool olmaz

0|0
    0|0
  • Cool olunmaz dogulur kimseyi takma kendi halinde takıl

0|0
    0|0
  • Yanj aslinda hic matah bir yank yok suanki durumunun ici beni yakiyor diyorsu. Disida baskasiji yaksi)

0|0
    0|0
  • Basit ama dis gorunusun felan nasil spor yapionmu giyinme konusunda ne kadarn iyisin birisi sana bise dedimi nasil cvp vermen gertigini bilionmu kendine guvenionmu bla blanbla bir suru şey

0|0
    0|0
  • Herkes tarafından sevilecek kadar kapasiten olsaydı uğraşmana gerek kalmazdı

0|0
    0|0
  • Birşey yapma kendine zaman ayır bakım makyaj abartısız tabi

0|0
    0|0
  • cok kıbırlısın belkı.

0|0
    0|0
  • cool ne ya salak salak şeşyler sende sistemın köpeği olmussun

0|0
    0|0
  • cooluk dğuştan olması gere sonrada olmaz olsada komik olur :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendini geliştir. Kitaplar oku diziler izle. Spora git. Veya sanatla uğraş. Dış görünüş olayı pek etken değil "cool olmaya" Elbet güzelsen/yakışıklıysan daha kolay olur... Ha bir de giyimine özen göster. Ama her şeyden önemlisi kendin ol. Çok fazla çaba sarf edip bir şeyler elde edemezsen boşa gider.. ufak ufak arkadaşlıklar da kur. asosyal olma bu kadar :) umarım her şey yoluna girer..

1|0
    0|0
  • Ah şu ergenler😒

0|0
    0|0
Yükleniyor...