neden yasıyorsunuz? sizi hayatta tutan özel bir sebebiniz var mı? sahsen ben olmadıgına karar verdim. ne mutlu ne de istekliyim..

0|0
11|26

En İyi Erkek Görüşü

• Hayattan memnunum, zevk almasını biliyorum

1|0
    0|0
    • ne kadar güzel. nasıl becerebiliyorsun?

• söylerken cok güzel ama bende icraat cok daha zor

• Bu sana kalmış bişey

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü doğdum. Ölmek için önce yaşamak gerekir. Ölmenin bile hakkıyla altından kalkmalı kişi. Bir insan evet artık ölebilirim demeden önce, evet ben yaşadım diyebilmeli. Bu yüzden yaşıyorum, ölmek için.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

Kızlar Ne Diyor 10

• Sadece annem yikilmasin diye yasiyorum sanirim hatta bazen keske ailecek olsek ve bu iskence bitse diyorum.
    Amac bulabilenlere hayranim.
    Nihai zafer ölümün olmayacak mi zaten? Ölüm avci sen avsin iste. Avci avini yutmadan once birazcik oynuyor sadece.
    Olecegini biliyorsan ne icin hayal kuracaksin ki ne icin istek duyacaksin ki. Oyalanmak icin sacma sapan hedefler koyuyoruz ulasip tatmin oluyoruz sona geliyorsun elde var sifir. Toplu intihar öneriyorum :)

0|0
    0|0
  • Hayatı doyasıya yaşamak için

1|0
    0|0
    • ümitli insanları görmek güzel

• Şans bu bize tanınmış bir şans. Onu dibine kadar kullanmamız gerekir. İleride geçmişine iyi ki yapmamışım dememek için. Bu zamanlarımız geri gelmeyecek genciz. Özgürüz. Hayata pozitif yönden bakmalısın. Yaşadığın için Mutlu ol ve doya doya yaşa

• Hiçbir sebebim yok. Hatta patoloji sonuçlarım 10 gün sonra kötü çıksa ve kanser olduğumu söyleseler bende tedaviyi reddetsem sonra oh be diyerek yaşasam geri kalan süremi diye bekliyorum. Umarım istediğim gibi olur

0|0
    0|0
  • istekli değilim fakat hayata tutunmaya ihtiyaç duyan konuştuğum bir çocuk var onun bana ihtiyacı var bide annem için yaşıyorum

1|0
    0|0
  • Aılem var

1|0
    0|0
  • Hastaneler beni hayata tutuyor, sagligim.

1|0
    0|0
  • Evet özel sebebim var annem yaşama sebebimdir o.

0|1
    0|0
  • Ailem, arkadaşlarım. Bir de Gosu için. :D

0|0
    0|0
  • Amaçsız

0|0
    0|0
  • Çok sıkıldıysna yaşamaktan git bir progrma katıl survivor evlilik progtamı falan eğlenceli olur istediğini yap iştee eğlen git tanımadığın birinin düğününe oyna sokakta bağır abağıra şarkı söyle ne biliyim ne istiyosna onu yap işte hahdjdjf

1|0
    0|0
    • cılgınlıklar tabii olmalı ancak genel anlamda sistem olsun düzen olsun izin vermiyor böyle durumlara

Yükleniyor...