Kızlar, Eşinizin evlilikde değişiklik isteğine ne olgunlukda yaklaşırdınız?

Eşiniz evlilikde değişim için yeni bir başlangıç isteği ile küçük bir değişim ricasında bulunuyor; saçlarınız kestirmenizi istese bu doğrultuda, ya da tecrübesi olduğunu varsayın hoş bir dille kendi kesmek istediğini belirtip ricada bulunsa yaklaşımınız hangi uslubta olurdu, düşünceniz?

0|0
3

Kızlar Ne Diyor 3

• Dikkate alırım fakat benim bir isteği yerine getirmem için içime sinmesi gerekir.

0|0
    0|0
  • izin verirdim. severim bu tarz şeyleri.

0|0
    0|0
  • her halimi sevmeli sac kestirme olayi ters bana sahsen

0|0
    0|0
    • Ters derken , hangi açıdan söylediğini sorabilir miyim?

• Öyle, de dikkat edersen belirttiğim gibi mesele saç vs değil öne atılan unsur konu ne olursa olsun konu bu değil elbet sevecek koruyup kollayacaksın bu gereken, en öncelik budur sevdiğini gösterir sahiplenir kollarsın aksi zaten sevgiye leke düşürmekdir ancak bu durumda kız erkeğin isteklerine doğru yanlış nasıl bir yaklaşım sergileyip kendince fedakarlıklarda bulunabiliyor mu burada asıl inceden gösterdiğimiz bu toplum algısı ve kızlarda genel olan bu kendinden bir parça değerli gördüğü önemsediği birşeyi düşünmeden kabul görüp hoş karşılayabilecek mi bu durumu birde böyle düşün.

• eger fedakarlik ise gerekeni yaparim baska ülkeyede giderim esimle, meslegimide birakirim, tamam fedakarlik bu kiytirik seyleri ben saymiyorum acik ve net

Yükleniyor...