Kızlar, bu durumda hangi olgunlukda yaklaşır tepkiniz ne olurdu?

Eşinizin deniz yolculuğuna çıkacağını düşünün uzun dönemde, sizde küçük bir ricada bulunuyor; saçlarınızdan bir tutaam kesip vermenizi istese, hangi olgunlukda yaklaşır tepkiniz ne olurdu?

0|0
3

Kızlar Ne Diyor 3

• Veririm tabi kanka , saç dedigin nedir ki yuregimi vermisim 😃

0|0
    0|0
    • Kanka demek. :D hadi bakalım kanka güzel davranış. ;)

• Al hepsi senin olsun derim 😂😂

0|0
    0|0
    • Vur dedik öldürdün. :D

• Peki efenim. Ama ben hep doğalımdır ☺.

• Ne güzel, aferin. :)

• Eşim değil mi beraber gideriz :))

0|0
    0|0
    • Mesleği kaptan olan bir kişi ile deniz yolculuğu, herkes kaldıramaz. :) Kolay görünmesin bakalım oradan.

• İyi bakalım. İsim ve şehir diyeceğim? Böyle bir gizlilikde yorumda bulunduğuna göre de daha detaylı sorular sormak huyumuz değildir ancak bazı şeylerin bilnciindesindir umarım sonuçda hayatda ne olursa olsun nasıl davranırsan o şekilde olan kendini gösterir elbet olduğuyla gösterdiğin muamelede karşındakine nasıl yaklaşırsan o şekilde iyi kötü yalan yanlış farketmeksizin bir yaklaşım görürsün, unutma ki akıllı kızsın elbet konuşma uslubunda hoş en azından saygı çercevesinde o yüzden şahsi algılama arkadaşca veya bir abinden tavsiye olarak gör bu hayatta saydığın kadar sayılır, sevdiğin kadar sevilirsin, kısacası insan ektiğini biçer o yüzden mevlananın 7 öğüdünde de dediği gibi;1. Cömertlik ve yardım etmede akarsu gibi ol. Şefkat ve merhamette güneş gibi ol. Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol. Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol. Tevazu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol. Hoşgörülükte deniz gibi ol. Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol. Bu yolu seçki kalben yüzün gülsün.

• Verdiğiniz fikirler icin tekrar ve tekrar teşekkür ederim. :) benim için çok faydali bir sohbet oldu.

Yükleniyor...