Erkeklerin sevilmesi icin komik olmasi yeterken kizlarin listesi baya bir uzun degil mi?

guzel ve zayif olmak zorunda guzel yemek yapmak, bakimli olmak, guzel temizlik yapmak zeki olmak zorunda bide

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Şöyle diyelim..

Erkekleri cekici yapan özellikler genellikle dogustan kazandigi kabiliyetler.. Yakisikli olmak, iyi espri yapmak, iyi bir ses tonu ya da uzun boy erkegin kendi isteginden bagimsiz gelisir.

Kadinlarsa tamamen kendi çabasına bagli olarak gelisir..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Zaten saydığın bu özellikler çoğu kızda yok mu? Şahsen çoğu erkeğin güzel ve çok da zeki olmayan kız aradığını düşünüyorum :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ee kadın olmak bunları gerektitir. ayrıca fiziksel götüntüyü ön plana çıkaran yine siz kadınlar kendinize aşırı bakım yaparak bunu erkeklerin ve kendi kafanıza kazıdınız, öyle bişey yoktu aslında ama yine siz kendiniz yaptınız.

0|0
    0|0
  • Erkelerde güzel gyinmeli, Fit olmalı, cömert olmalı, güzel parfüm kokmalı, ruhundan anlamalı, nazik olmalı,

0|0
    0|0
  • Yetmiyor bide zeki kadın arıyoruz, bildiğin bu samanlıkta iğne arama deyimi :/

0|0
    0|0
  • tam tersi. erkekler fazla birşey istemiyor. kızlar liste hazırlıyorlar resmen :D

0|0
    0|0
  • Benim için bunların hiçbiri önemli değil. Dürüst, sadakatli ve daha önce sevgilisi olöamış biri olsa yeterli

0|0
    0|0
  • aynen oyle

0|0
    0|0
  • erkeklerin listesi sanki o kadar da

0|0
    0|0
    • o kadar iyi espri yapan bir erkek her kizin kalbini calabilir

• her espri yaptığında ağzının kokusunu duyuyorsan :D hadi bakalım

• senin kriterlerin sadece komik olmasıysa demek ki

yakşamlar

0|0
    0|0
    • hayir degil tabiki de klasik bir soz vardir ya kizlar kendilerini gulduren erkeklerden hoslanir diye alcagin tekiyse komik olsa ne olur

• Hic bir alakası yok aslında. . Sevdiğim kısa boylu gozluklu ve telli bir kız kankim var:) çok tatlı

0|0
    0|0
  • Tatliymisim ben öyle diyollar 😁

0|0
    0|0
  • Tabi tabi esas kizlarin listesi uzun erkeklerin listesi nefes alsin yeter kizlarinki

Kasli
    Esmer
    Uzun
    Yakisikli
    Zengin
    20cm ustu
    Ozguvenli
    Duryst
    Comert
    Biraz mal
    .
    .