İntihar eden kızın telefonu çalıyor?

ama açan yok bu normal mi? yoksa intihar etmemişmidir? olay yeni oldu bu arada. benim için çok önemli.

1|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• Aradan nekadar süre gecmis ona bagli cunku bazi telefonlar calisiyor bir kac gun sarji bitene kadar ya da birilerin elindede olabilir o telefon hic belli olmaz ama intihar ettigini bilip onu ariyorsan ozamani senin piskologa gorunmen lazim en yakin zamanda ya da emin degilsen bir karakola gidip sorabilirsin kizi gercekten öldümü diye belki hastanededir kurtarabildiler ya da kiz yalan atti ne bilim olucak herseyi yazdim sen daha iyi bilirsin

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 3 dakika içinde cevap vermezsen polisi arayacağım diye mesaj at , 5 dk sonra da 155i ara ve adres ver.

Bu bir show intiharı da olsa ciddiye al ve herşey düzeldikten sonra da psikiyatrik destek almasını sağla, zaten bırakmazlar öyle kolay kolay, yatırılabilir de psikiyatriye

1|1
    0|0
    • 10 kez aradım çalıyor bana show gibi geldi

• Taksirle ölüme sebebiyet vermekle suçlanabilirsin , sen bilirsin

• atmamış kendini iyi kardeşim konuşuyoruz

Kızlar Ne Diyor 9

• ne diyorsun açar mısın?

0|0
    0|0
  • soruya sebebsizce güldüm 😂😂 yahu intihar eden adam telefonunu mu düşünecek :D telefonunu açık bırakmıştır :D :D

0|0
    0|0
    • yahu birisi açmazmı telefonu allahım ya görevli olur biri görür açar değilmi

• Etmez ya manyak mısınız çok mu kolay sanki

1|0
    0|0
  • İntihar etmişse telefonunun kapalı mı olması gerekiyor anlamadım

0|0
    0|0
    • yüksekten atlarken kırılır onu geçtim çevreden birisi görür açar ya da bir sağlık görevliis açar 1 saat içinde

• Telefonunun nerde olduguna bagli olay yeni olduysa belki henuz bulmamislardir ve oldugu yerde caliyodur sessizde oldugu icinde kimse farketmiyodur

0|0
    0|0
  • Sevdiğin biri intihar mı etti?

0|0
    0|0
  • Çok zor ya

0|0
    0|0
  • telefonu açık intihar etmiştir

1|0
    0|0
    • yükseklikten telefon kırılır

• belki cebine koymamıştır belki de kırılmamıştır

• intihar edecek kişi telefonunumu düşünsün çalması normal

0|0
    0|0
    • hayır bir görevli bulur açardı

Erkekler Ne Diyor 4

• Yeni nesil asklar ölücem teit-face -instegram tamam simdi bide selfi 😂 Begeniler aksin n. 😂😂

0|0
    0|0
  • Yalandır

0|0
    0|0
  • lan hastaneye yetistirsene kızı başlatma telefonuna

0|0
    0|0
  • Akşamki Kız arkadaşım intihar edecek adlı başlığın sahibi arkadas misin sen? Hala ölmedi mi la o

0|0
    0|0
Yükleniyor...