Çarşaflı peçeli bayanlara bakış açınız nedir?

Çarşaflı peçeli bayanlara bakış açınız nedir? Görüşleriniz? Bir söz vardı siyah çarşaf giyen kadınlar ne kadar da hayırlılar tüm renklerini eşlerine gösterirler diye bir şeydi baya hoşuma gitti o söz.

1|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Vaaay söz çok hoşuma gitti ya

0|1
    0|0
    • Söz tam böyle deildi daha güzel ifade edilmişti çok hoşuma gitti :) tesettürlülerde aynı ama bu çarşaflılar bir daha iyi geliyor bana.

• Tam ifade edemedim ama olsun :)

• pffff :D neyse fikirdaş sayılırız sıkıntı yok.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• İslam alimleri bu konuda ihtilaf etmişler. Bazıları el ve yüz de dahil, diğerleri onlar hariç her yerin kapanması gerektiğini söylemişler. Günümüzde yüzün de kapanmasını daha doğru buluyorum, çünkü güzel yüz dikkatleri üzerine çekiyor. İnşaAllah bana da nasip olur.

1|0
    0|0
  • Kendi tercihleri saygı duyulur ama güvenle yaklaşamıyorum nedense peçeli falan olsa hepten

0|0
    0|0
  • Çok hojdur ama benanaa

0|0
    0|0
  • Burda bazı arkadaşlara Gönderme yapayım.. A mq saçlarını pembe boyayanlara bişey demiyorsunuz, çarşaf giyen kadın mı zorunuza gitti?
    İsteyen istediğini giyer dalga geçeceğinize saygı duymayı öğrenin !

1|1
    0|0
    • Utanmasalar çıplak giyinecekler var gelmiş böyle giyinenlerle dalga geçiyorlar :D Akıl tınne.

Erkekler Ne Diyor 5

• Çarşafla peçeyi kum fırtınasında kullanıyorduk genelde bakış açım böyle yani ninja gibi ortalıkta gördüğümde oluyor ☺

0|0
    0|0
  • kendi tercihleri,

0|0
    0|0
  • Saygı duyuyorum ama mantıksız buluyorum. Dinimiz kadınlara yüzlerini kapatmalarini emretmemis ki.

0|0
    0|0
  • Topluma uymayan kılık kıyafet

0|0
    0|0
    • Uymak zorunda değiller ki çıplak gezenlerde insanlığa uymuyor ama dışlayamıyoruz demi.

• Sen belirle toplum ona uysun.

• A. k demek istediğim şu çıplak gezende çarşafla gezende gitsin normal giyinsin eşeğin A. ı. na suyu kaçırmasın hadi eyvallah

• Ninjalara benziyolar

0|0
    0|0
Yükleniyor...