Sizce kendimi küçülttüm mü? yalniz kaldım ne yapicam peki?

Gecen gün de sormuştum. Yurtta kaliyorum panik atak hastasiyim diye. arkadasima dedim benimle kal oda arkadasim daha gelmedi. Bugün beraber yatalim diye. Arkadasim dedi yok kendi odamda yaticam diye. ben dedim yok benle kalcan. Ben senin her dediğini yapıyorum sen de benimkini yapacan dedim. Sonra arkadasimin arkadaslari da öyle dememe kızdılar. sen kimsin de iste kiza baski kuruyorsun bilmem ne! bizi kapida beklettin şimdi sana bir carparim görürsün gününü falan dediler. Sonra arkadasima mesajlar attim ışte senden özür dilemiycem asil sen hatalisin dedim. Arkadasimin arkadaşları bana kizdilar bu sefer masaj atmiyacaksin bir daha bu kiza. Üzmeye hakkin yok senin kizi dediler. Yalniz kaldın ne yapacaksın? O kiz senin en yakin arkadasindi bir daha onun gibisini bulabilir misin? Sonra dün akşam yanıma geldiler özür dileyecek misin hepimizden dediler. Ben cevap vermedim. Özür dilemek istemiyordum ama baktim iyice yalniz kalıcam ortami yumusatmaya çalıştım. iste gofret ikram ettim falan sonra dediler seninle barisiriz ama bir daha eskisi gibi olamayiz. Olmayiz dediler. Sonra dedim ben keyfimden böyle olmadim depresyondaydim ben uzun zamandir panik atak hastasi oldum. Psikologa gittim dedim. Hüngür hüngür ağlıyorum sonra kizlar 182yi falan aradi randevu aldilar. dediler psikologa git diye. Sonra bu sabah onlarla kahvaltiya indim mesaj attım hiç cevap bile vermediler. Pek yüz vermediler. Kendimi küçülttüm mü sizce

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Panik atagin ne oldugunu sadece yaşayan bilir, #sosyalfobik, kendini kontrol edemiyosun, bunu biliyorum
    Hergün aglarsin, hergün hergün sebepsiz yere durduk yere aglarsn aglarsin sadece aglarsin...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Olayın takipçisi oldum gecen sorundan sonra devamını paylaşmaya ve rastgeldiğime sevindim. Sana söylediklerini umarım hatırlıyorsundur. Verdiğin değeri göremezsen eğer tüm gayretinle geri çek ki kendine saygını kaybetme.. Derslerine ver kendini düşünmemeye çalış notlarını yükselt hedef edin bunu, bu sürecin farkında ol seni büyütecek kendine birşeyler katacağın aşamadan geçiyorsun. Kendi düşüncelerini duygularını sevdiğin motive eden sözleri resimleri barındırdığn bir defter tavsiye ederim kimseye muhtaç olma

1|0
    0|0
    • öncelikle teşekkür ederim sana teşvik edici sözlerin için canım:)) ama gel gelelim pişman oldum bende onlara depresyona girdiğimi yalnız kaldığımı her bir haltı söyledim. bir de hüngür hüngür ağladım karşılarında. gözlerim kaç gündür kan çanağı. malesef onların yanında değerim yokmuş olmayan değerimi de iyice yok ettim. bugün mesaj attım geri dönmediler. yanlarına gittim yüz vermediler. kendimi çok küçülttüm

• Kendine iyi davran buarada çookk geçmiş olsun :) kısa zamanda atlatırsın umarım

• teşekkürler:)) amin canım inşallah

• Onlara muhtacmissin gibi niye davraniyorsun anlamadim. bende de panik atak baslangici var ama yavas yavas telkinlerde bulunuyorum kendime , ilaclarlada beraber fena sayilmam. simdi yazacaklarimi iyi oku. senin Allah 'tan baska kimseye ihtiyacin yok , elbette ataklarin olacak ama evelAllah aşacaksin bunlari. senin yaninda olmak isteyen zaten olur , olmuyorsada kendi bilir bu kadar basit. ve evet kendini kucultecek hareketler yapiyorsun yapma bunlarida

1|0
    0|0
    • of bir de onlara neler yaşadığımı her bir haltı anlattım. ve bana dediler ki artık kim seninle arkadaş olacaksa bu kıza dikkat et diyicem dediler. ne yapıcam. bugün tek yatıcam sanırım. korkularım var. nasıl atlatıcam

• yani rahatsız etmem inşallah ama gerçekten sorunlarımıza yardım edelim. özelden konuşabiliriz istersen

• Onemli degil merak etme , elimden geldigince yardimci olurum sana. zaten zamanla atlatacagini dusunuyorum.

Yükleniyor...