Kardeşlerim neden böyle ACİL?

4 tane kiz kardesim var ve benden nefret ediyorlar. Olaylar buyumesin diyede vurmuyorum onlara. Ceketimi alip cikiyorum. Bazen sinirlenip kotu laflar ediyorum fakat sonunda uzulen ben oluyorum.

Akil verin neden boyleler ne yapmaliyim?

Güncellemeler:
Eskiden baskiciydim fakat uzun suredir arkadas gibi davraniyorum. Degisen hic bisey olmadi

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Neden napıyorlar

0|0
    0|0
    • Benden nefret ettiklerini falan soyluyorlar. Bir sey istedigimde ters ters cevap veriyorlar

• Belli oldu ne olduğu kaba insan

• En azindan onyargili degilim ve emin ol bundan daha kotusu olamaz.

En İyi Erkek Görüşü

• zamanon gençlerini anlamak bir hayli zor. fakat onlarla diyalog yöntemi ile yakınlık kurarak her şeylerini öğrenebilirsin. sakın sorgulayıcı olma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çok karisma onlara kizacagina daha cok iyi davran guzel konus anlayisli ol ve severler seni kim istemez sahib cikacak bir abi ama dedigim gibi biraz rahat birak birde sana uzuldum 4 tane kiz kardes of beh ne zordur simdi Allah yardimci olsun

0|0
    0|0
  • Zor kardeşim onlara abilik yapmak..
    Ne desem bilemedim.
    Rabbim yardımcın olsun..

0|0
    0|0
  • Nefret etmezler

0|0
    0|0
  • baskıcı otorıter bır yapınız varsa, her gıydıgıne karısıyoranız, dısarı cıkmalarına bıle laf edıyorsanız, rahatca arkadaslarıyla telefonda bıle gorusemıyorlarsa bundan dolayı olabılır... evlenınce degısırsınız... onlar da rahata kavusur..

0|0
    0|0
  • Ayni şekilde bende babamdan nefret ediyorum cok fazla sıkıyor herşeyime karışıyor belki onlar da bu yuzden nefret ediyorlardır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Durup dururken mi nefret ediyorlar?

0|0
    0|0
    • Yani bilmiyorum bende sinirli yapiya sahibim, o yuzden olabilir

• O zaman davranışlarını kontrol altına al dostum :)

• Kotu davrama ilgilenen onlarla anlamaya calis dışarı çıkar

0|0
    0|0
  • Yok say.

0|0
    0|0
Yükleniyor...