Victoria Secret melekleri birbirine yavşıyormudur :D?

Lezbiyen olmadığım halde benim bile dibim düşüyor onlar yanyanayken birbirine yavşıyormudur :D

0|0
315

En İyi Erkek Görüşü

• bizde boşuna beğenmiyoruz bu hatunları... bazılarıda eleştirip gömüyor. tabi kendilerinde yok böyle manitalar, hepsi yemiş mantıyı makarnayı gözlemeyi bazlamayı pilavı 10 bardakta çay içmişler, olmuşlar 100 kilo. böyle incecik, narincik, kadınları beğenmezler tabi. zevk meselesi elbet. bende onların sevdiği 100 kiloluları sevmiyorum. hadi yine insaflı olayım...

0|0
    0|0
    • doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar :D kıskanan kızları bende anlamıyorum güzel işte neyini inkar ediyosun değilmi :D

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• o kadar stresliyken onu düşünecek zamanları olmaz

0|0
    0|0
  • Kız olsam Candice için lezbiyen olurdum.

0|0
    0|0
  • zaten tüm kızlar birbirine sarkmıyor mu ya 2 dakikada tanışsanız bile hemen sarmaş dolaş oluyorsunuz

0|0
    0|0
  • Bunlar makyajla bu kadar harika görünüyorlar, erkek mankenler ise makyajsız bunlardan daha güzel görünüyor.

0|0
    0|0
    • makyajsız halleride var esmer olanlar değilde sarışın olanlar makyajsızda güzel

• Gay veya biseuxal değilim fakat erkek mankenlerin sarışını da kadınların sarışınından çok daha güzel oluyor nedense. Belki bu kadar güzel erkek görmeye alışkın olmadığımız içindir :D

• ahaha aynen :D :D

• Yavşıyor olabilirler, Bilinmez.

0|0
    0|0
  • g*tlerine şaplak attıklarını gördüm bikiniliyken :)

0|0
    0|0
  • İşte senin gibi abazaları almıyolar knk oraya 😂😂

1|0
    0|0
  • Kraliçe Lima bir baktı aklımı aldı

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • arada gö-t ellemeç oynuyorlardır. kıskandım şimdi.

0|0
    0|0
  • Bence onlara normal geliyordur 😄

0|0
    0|0
    • merak ettim şimdi ya :D

• Zaten mükemmel olduklarını biliyorlar. Kendi aralarında normal geliyodur bu durum 😄 Tabi lez olanlar vardır mutlaka

• Hepsi de muhteşem ama birbirlerine karşı biseyleri olacaklarını sanmiyorum

0|0
    0|0
  • Taş gibiler be :D

0|0
    0|0
  • Olabilir ihtimal dahilinde :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Behati silik haric hepsi hoş, ama oda❤ Adam Levine ❤gibi birini kaptı nasıl bir cilve varsa artık.

1|0
    0|0
  • Benim dibim düsmüyor onların da düsmüyor olabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...