Sizce yeşilköy nasıl bı yer?

Ben yesılkoyde yasıyorum dogma buyume oralıyım cok eskı yesılkoyluyuz. Ve artık orada yasamak ıstemıyorum uni ogrencısıyım ve ev tutup cıkmak ıstıyorum. Ortam cok fazla bozuldu cafeler. Gıren cıkan bellı degıl tam bir edepsızlık ahlaksızlık yerı gıbı tabi bana göre. Siz nasıl buluyorsunuz bızım orayı? Ve eyüp nasıl sızce orada yasamayı dusunuyorum

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• yakınız la :D okuluna yakın yerde yaşa bacım

1|0
    0|0
    • Dimi en iyisi. Sen nerde oturuyosun?

• Tamamda sen nasıl buluyosun , anlattgm gıbı olmadı mı ama

• ben pek ilgilenmiyorum valla çevreyle

En İyi Kız Görüşü

• Yesilkoy varken eyupte mi yasiycaksin?
    Kizim kiralar ne kadar İstanbul'da biliyormusun sen? Oyle kolay degil o ayri ev mevzulari. Otur ailenin yaninda güvenli güvenli

1|0
    0|0
    • Niye eyüp ün nesı var?

• Kasvetli derken karanlık falan mı? Ayrıca benım okulumda orda zaten

• Ailenle neden yasamak istemiyorsun? Bak canim oyle ayri ev olayi guzel gelir ama cok zor. Maddi olarak sikinti cekersin.

Erkekler Ne Diyor 11

• Yeşilköy bir süre öncesine kadar hoş bir yerdi ama hanım potansiyeli nedeniyle bizim küçükçekmece vs. bölgesinin sapları ve kekoları oralara dadandı :)

1|0
    0|0
  • Yeşilköy güzel ama ben yapamıyorum öyle yerlerde mahalleler bana daha samimi sıcak geliyo eyüp olabilir güzeldir yani

1|0
    0|0
    • Aynen. O kadar cok parayla adam kadın olmaya calısan var ki.. O dısardan bakıcı olarak gelenler yuva yıkıp gıdıyolar. Goren sessiz bı yer der tabi ohoo içi kazanova gibi. O yuzden küçük samimi yerler daha ıyı hem okulumda o tarafta benim

• Bencede kadıkoy guzel moda tarafı

• Aynen güzel ama eyüp te güzel feshane falan iyi gidiyo yani

• Yeşilköyde bir dominos vardı : ) Oraya gitmiştik hususi olarak hiç üşenmeden. Gördüğüm kadarıyla ortam sessiz sakin ve heryer yeşillikti.

0|0
    0|0
  • Kağıthane güzel afags

0|0
    0|0
  • eyup dediginiz guzel olabilir fakat yesilkoyun de cok farkli bir havasi var temiz agaclar falan tabi o gece ortamlarini bilmiyorum gitmedigimnicin

0|0
    0|0
  • lüks

0|0
    0|0
  • Sakin olan yer herzaman en iyi yerdir.

0|0
    0|0
  • Bence Yeşilköy istanbulun en güzel yeri

0|0
    0|0
  • Her yer öyle matmazel 😄

0|0
    0|0
  • Çiroz engelliler yaz kampına gittim 1 haftalığına bayıldım

0|0
    0|0
  • ben seviyorum yeşilköyü floryadan falan daha iyi

0|0
    0|0
    • Floryanın nesını sevmıyorsun

• Floryada florya caddesi hariç gezilcek yer yokki sosyal tesisler aqua florya flyinn hariç ben yeşilköyün içini daha çok seviyorum güzel yerde yaşıyorsun Birde yeşilköydeki marmaris büfenin ıslak hamburgeride harika :)

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...