Çaresi intihar mı?

arkadaşlar diyelim ki bir kız var. o kızla sürekli dalga geçerler. herşeyde suçlu o olur. insanlar onu yanlış tanır , ailesi ilgilenmez. asosyal , arkadaşı olmayan , sürekli ağlayan , mutsuz , durgun , en ufak şeyde bile sinirlenip bağıran , asabi , hassas. sizce böyle birinin bir çaresi intihar mıdır?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ergenlikten çıkması yeter.

2|0
    0|0
    • ne alaka? bu tür şeyler ergenliktemi oluyor sadece?

• ergen olan bir insanın bile psikolojisi ciddi bir düzeyde intihara gidecek kadar bozuk olabilir. bunun kadar doğal bir olay yok.

• Ahaha çok güzel yorum😂👍🏻

En İyi Kız Görüşü

• İntihar asla çare değil. Kendini sevmekle başlayabilirsin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ey gönüI! Bu yoIda kervanIa beraber yürü! YapayaInız bu yoIa düşme! Çünkü hadiseIere gebe oIan zaman, kim biIir ne fitneIer doğurur. Dediğim gibi gidersen zahmetsizce gidersin. Hakk’ın emânında oIarak yoI aIırsın. :( :(

1|0
    0|0
  • hayir kesinlikle oturub hayatini dusunmeli neden boyle die. Intihar aklina bile gelmemeli hayatina yeni sayfa acmali

1|0
    0|0
  • sorun ne boyle olmasının

1|0
    0|0
    • aile , okul , çevre..

• @minemarie küçüklükten beridir var , ailem ilgisizdi , hep toplumun içine sokarlardı , zorla kucağına alıp severlerdi , korkardım tabi tanımıyordum akrabaları felan. zaman ilerledikçe çekingenlik başladı. sonra birisi bana vurduğunda sesimi çıkarmazdım. şiddete baş vurmanın yanlış olduğunu bilirdim. ama hakkımıda aramazdım. anneme bu sıkıntılarımı anlattığımda bana hakaret etti , safsın , saalaksın felan dedi. bu beni daha da üzdü. okulda hergün dalga geçerler. ağladığım zaman bile gülerler. aileme sinirlendiğimde bana her gülerlerdi. dünde okulda şiddette baş vurdum , öyle bir bağırdım ki bütün okul duydu... bir arkadaşımada tokat atmıştım. artık kötü oluyorum.. kavgadan sonrada pişman olup ağlamıştım.

• Tabi ki de değildir. O çevreden kurtulmaktır. Üniversite olur iş olur vs. Kendi hayatını kurmasıdır. Eğer o çevrede durdukça hala mutsuz olacak yazdığın gibi iftira dalga ilgisizlik vs. devam edecek. Onun için hiç kimseyi takmadan kendi hayatını kurmalı yeni bir sayfa açmalı.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İntihar degildir caresi fakat o kisinin psikolojisiyle son duragi intihardir

1|1
    0|0
Yükleniyor...