Siz üniversite mezunusunuz sevgiliniz ortaokul mezunu? sizce bu iki gencin evlenmesi sorun olur mu?

siz üniversite mezunusunuz sevgiliniz ortaokul mezunu? sizce bu iki gencin evlenmesi sorun olur mu?

0|0
11|8

En İyi Kız Görüşü

• direk bir örnekle cvp vereyim. en yakın kız arkadaşım üniversite mezunu ve cok donanımlı bir kız çok kültürlü ve bilgili gecen yıl evlendiği kişi ise ortaokul mezunu ve köyde yetişmiş bir çocuk ne aileler nede karakterler hiç uymuyordu aslında 4 yıl suren bir sevgililik suresnden sonra evlendiler tabi anlaşamadıkları noktalarda oldu ama şuanda bir sıkıntıları yok. ama şöyle söyleyim kız arkadaşımın onun seçmesimdeki en buyuk etken. çocuğun arkadaşımı cok sevmesi ve hiçsartta bırakmaması onun sahip çıkması sevmesi... velhasıl albin sevdiyse ortak yönlerniz varsa rabbimde yazmışssa kaderindeki oysa olurr çoktagüzel olur

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Eger erkek ortaokul mezunu kiz universite mezunuysa arada anlasmazliklar cikar cunku erkek gururludur bunu kaldiramaz kizda tartisma esnasinda dereceyi araya katarsa o is bosanmaya kadar gider ya da tam terside olabilir erkek uni mezunu kiz orta okul bu sefer erkek egosuyla kadini ezer yine tartismalar cikar ama tabi bu yinede karakterlere bagli bir mevzudur derim ben

0|1
    0|0
  • Anlasmayla ve sevgiyle evlilikler yürür eğer anlaşabiliyorlarsa birbirlerini eğitebilirler

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|1
    0|0
  • Kuzenimle sevgilisinin ilişkisi tam da böyle bir ilişki kişiler arasında sorun yok ama bir tarafın ailesi ne kadar belli etmese de pek memnun değil anlayacağın ailelerde bu durumu kabullenmişse sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • Oluru da var olamayani da Cok genel bir soru

0|0
    0|0
  • Evet olur

0|0
    0|0
  • Ben liseyi açıktan okudum nişanlım bakanlıkta mühendis😀 imkansız diye birsey yok

0|0
    0|0
  • ''Edepli edebinden susar edepsiz ben susturdum sanır" var ya benimki boyle oldu eşim ortaokul mezunuydu surekli bağır çagır bende uzamasın diye sustum ama o abarttı ve sinir bozucu ayrıldık

0|0
    0|0
  • Evet fikir uyusmazligi olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Eşler birbirine küfüv olmalı.. Yani denk olmalı. Bu denklik ise en mühimmi diyanet noktasındadır. Bunun dışında sorun teşkil etmez..

Bu yüzden herhangi bir şeyde üstünlük taslanırsa karşı taraf bunun altında ezilir, mutluluk beklenmez.. #Vesselam

0|1
    0|0
  • Olur

0|0
    0|0
  • Çift bu durumu umursamasa bile çevre ve aileler burnunu sokar. Hele ortaokul mezunu olan erkekse çok çok iyi bir geliri ve yüksek hayat standartları varsa ailelerin ve çevrenin çenesini kapatabilir.

0|0
    0|0
  • Sorun olur tabi ki o me öyle cahil gibi. Hem uniye gitmediyse cinsel hayatını yaşayamamıştır büyük ihtimalle.

0|0
    0|0
  • Bu zamanda orta okul mezunumu kaldı? Kadın ezik bir hayat yaşayabilir, imkansız da denmez ama bunun tersi olsaydı hani kız üniversite mezunu erkek ortaokul olsa imkansız olurdu

0|0
    0|0
  • yooo

0|0
    0|0
  • Evet sorun olur. O cahillikte biriyle evlenmem. Kendini hele hele dünyanın en ahlaklı, temiz insanı gibi gösterip başarısız ve karakter yoksunu biriyse hiç evlenmem. ahlaksız olduğunu anlarsam da basarım tekmeyi. Kültürüm zekam ve eğitimim uyumlu biriyle evlenirim. Ahlaksızlık dizboyu kendini güzelliğiyle satan her insandan uzak dururum

0|0
    0|0
  • Şimdi üniversite mezunu erkek, ortaokul mezunu kız ise sorun olmaz. Ama diğeri bence sorun olur. :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...