Kapat

Hayatinizdaki kirilma noktasi nasil/kiminle oldu ?

Hayatinizdaki kirilma noktasi nasil/kiminle oldu  ?
Hayat icerisinde olay, kisi veya durumlar bizi bundan sonrasi icin bambaska hayata soktugu gercektir. Sizin hayatinizda belirgin kirilma noktaniz neresiydi?

• Anne/baba/dayi/kardes/es/sevgili hayatimda ki en buyuk kirilmayi yasattilar
    A seç
  • universite egitimiyle bu degisimi yasadim
    B seç
  • is hayati ve sonrasinda bunu hissettim
    C seç
  • Basimdan gecen kaza/olay ( asagiya yazyorum) sonrasinda cok degistim
    D seç
  • Bizde hayat ayni tas, ayni hamam..
    E seç
  • Dusunemiyorum, sadece trollum
    F seç
  • Yoruma yaziyorum
    G seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
3|1

En İyi Kız Görüşü

• cınsel tacız :(

0|0
    0|0
    • Geçmiş olsun, üzgünüm

• ıns.. eklıcem senı..

• Sorun degil, ben de takılmıyorum.
      Fakat tabu, sınırlar, düşünceler gibi gibiler ile kısa hayatını karartma, kendin için iyilik yaparsın :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• bir kiz Beni mudure sikayet edince hem okuldan hemde anaokuldan atildim 4 sene sen uskudarda oku ama diplomani konyanin bir koyunde al

0|1
    0|0
  • Babamın annemi aldatması kimse bilmiyordu ki en çok benim canım yandı çünkü o annemi değil beni de aldatmış oldu

0|1
    0|0
    • Haklisin, ozellikle kiz cocugu icin hem ailesi hdm gelecekte hayatindaki erkeklere bakisini degerlendirmesinde onemli olaydir.

• Aynen öyle kimseye güvenmiyorum şu anda

• Zor travma, onyargili olmak ne kadsr yanlis olsa bile insan en guvendigine boyle yasayinca hicbisey diyemiyor insan😐

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 1

• Kırılma noktam sevdiğim tarafından terk edilince gerçekleşti daha büyük bir şey yaşamadım ama bu olay beni baya süre bunalıma soktu.

0|0
    0|0
    • Bazen, var olan mantigimizi yok saydigimiz olabiliyor..
      Demek ki, " olmamasi gerekiyordu bitti veya her yerde kadin var bir taneden ibaret degi " her zaman soyleyemebiliyoruz

Yükleniyor...