Namus iki bacak arasinda değil diyenler?

Ya bu isi yapmis yapiyor hala ya da yapacak olanlar garip degil mi? Kendilerine kilif ariyorlar bnce sen evlenmedigin adaamlarla yat kalk nefes nefese kal sonra namus bacak arasinda degil yok oyle bir dunya kizlar. Bunu destekleyen erkeklerde yol yapiyor bnmde isim olur diye belki. Ben nerden bileyim kac kisi oldugunu o kurtla hic bir erkek cddi dusunmez bnce ki dusunmuyorlarda. Siz ne dusunuyorsnZ?

1|1
55

En İyi Kız Görüşü

• O zaman erkeklerde yapmamalı

0|0
    0|0
    • erkek yapiyo diye yapiosn yani

• @gtrcnngtr değil mi aynen katılıyorum. Bakir bir erkek olarak bakire bir kadınla evlenmek istemezdim. Sonuçta onun da bir yerden başlamış olması gerek.

• @gtrcnngtr sana katılıyorum.

En İyi Erkek Görüşü

• Milletin bacak arası beni ilgilendirmiyor. Kendi çevremden sorumluyum. Düşünülecek daha önemli konular var.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Herkesin hayatı kendine. Bakire istiyorsan bu senin hakkın. Umarım istediği bulursun. Bana göre çok da önemli değil.

0|0
    0|0
    • umarim sende genis biri bulursn oyle

• Herkes farkli dusunce tarziyla soyluyor bunu ama bazi kizlar kullaniyor kendi yaptimlarinin ustunu kapatmak icin kendilerini kandiriyorlar ki birakta senide kandirsinlar. O kadar asagilik insanlar var ki herkes yaptiklarini ortpas ediyor. Kimse oldugu gibi gorunmuyor. Begendikleri kilifa burunuyorlar ama bazi kisiler var ki kendi dusuncesini ve hareketleri haricinde burundugu kilif uzerinde yapmacik ozenti duruyor.

0|0
    0|0
  • Ben yalnız bakireyim ayrıca hiç sevişmedim de yüzeysel olarak ama bence de namus bacak arasında değildir hatta bence namus diye bir şey yoktur sadakat vardır

0|0
    0|0
    • Yatmadım diyorum lan

• Evet tabi ki de. İstediğin ile yapabilirsin senin bedenin senin kararın, baban abin, sevgili/kocan karışamazlar. Hangi yılda yaşıyoruz ama insanlar marsa çıkıyor biz kadınların cinsel hayatını kontrol etmeye çalışıyoruz. Ben bakirim ama bu demek değil ki benim karım bakire olmalı, isterse önceden bütün üni ile yatmış olabilir.

• @Lpgligazman sen gerçekten beni anlamak istemiyorsun. Bak kardeşim diyorumki bu güne kadar bir erkekle birlikteliğim olmadı olmamalı da bu benim fikrim ama aman namus gidecek diye değil ben hayatımda bir erkek olsun istiyorum sadece benim erkeğim. Bu kişide büyük ihtimalle evleneceğim kişi olur benimle evlenmek istemiyorsa sa umurumda değil o benim erkeğim anladın mı? Ben sana sevdiğim erkeklerle yatabilirim demiyorum

• Bekaret bacak arasinda degil cumlesinde aynen dedgin gibi kendilerine kilif ariyorlar bekaret beyindedir namus beyindedir diyorlar her halti yiyorlar fakat beyninde namus olan o isi yapmaz her bakire namuslu degldr soncta baska seyelr yapmis olablr ama her bakire olmayan namussuzdur benim gozumde (zorla yasayanlar bu konunun disinda)

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• o ne öyle ya neymiş namus iki bacak araında değilşmiş bilmem ne namus beyindeymiş te hayatta her şey delil ister namusun delilide o şimdi millet 40 tane bahane uydurcak millete çamur atacak yok onu sağlam onlar başka ne halt yiyor diye gülüyorum sadece :) bunları söylerken sadece kadınlar için değiil erkeğin namusu yok mu oda var tabiki

0|0
    0|0
  • Namus " sadece " iki bacak arasinda degil. olmali dogrusu

0|0
    0|0
  • Bakirim ilerde bakire kadın kalmayacağı için kafaya takmiyorum. İyice gavatlaşmaya başladım.

0|1
    0|0
    • hahahqhq😃

• Evet vallaha kadınlar güzel kardeşim adam seviyor artık. Aslında safkan bir afrikaliya verecen bunları swinger ayağına o olacak.

• Bence kurduğun cümlenin ikinci kelimesi "sadece" olmalıydı. O zaman doğru cümle olurdu

0|0
    0|0
Yükleniyor...