Erkeklerde selülit olur mu? Bence Oluyordur?

Erkeklerde selülit olur mu? Erkeklerde selülit olur mu? Erkeklerde selülit olur mu? Erkeklerde selülit olur mu? Erkeklerde selülit olur mu?

Güncellemeler:
Portakal kabuğu gibi bir cilt sadece kadınlarda değil erkeklerde de bulunuyor. Ancak erkeklerde selülit daha çok boyun ve karın bölgesinde görülüyor.

MUŞ

0|0
10|17

En İyi Erkek Görüşü

• Kıskann kızlar bizde selülit olmaz :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Killardan gozukmuyordur seluliteri😂

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Selülit kadınların %80-90 nında var ve hormonsal olabiliyor. Erkeklerde ise çok nadiren görülür.
    Çatlaklarsa hem kadın hem erkekte olur, genelde kuru deriyi ani gerdirmeyle çatlar. Çoğunlukla eklem bölgelerinde ve vücut çalışan erkeklerde görülür. qw

0|0
    0|0
  • Evet oluyormuş. Kadınlar kadar fazla olmasa da bazı erkeklerde görülüyor. Spor yapmak yürümek vs gibi şeyler yapan insanlar da olmuyor

0|0
    0|0
  • Olur tabii

0|0
    0|0
  • olan varsa da depresyona giren yoktur en azından

0|0
    0|0
  • erkeklerde neredeyse hiç selüit olmaz belki bin erkekte 1 tanesinde belli bölgelerde olabilir o da aşırı kilolularda belki.

0|0
    0|0
  • Olmuyor

0|0
    0|0
  • Oldu diyelim neden bu kadar takıldın bu konuya :D

0|0
    0|0
    • Takılmadım aklıma geldi sordum :) Sonuçta ana amaç burda soru sormak

• Portakal kabuğu gibi bir cilt sadece kadınlarda değil erkeklerde de bulunuyor. Ancak erkeklerde selülit daha çok boyun ve karın bölgesinde görülüyor :) öğrendim şimdi

• pfff :D öyle olsun.

• olmuyo bende yok en azindan

0|0
    0|0
  • Bende yok olanda bilmiyorum yani

0|0
    0|0
  • Heryerim kass kaynıyor aman tanrım çok kaslıyım yeah 😀😀😀😀👊

0|0
    0|0
  • bende yok valla :D :D

0|0
    0|0
  • hayır o siz kızlara özel bizde kas yapısı var sizde yağ erkek bedeniyle kadın bedeni aynı olmaz

0|0
    0|0
  • Olur cicim herşey olur binbir türlü hali var benimkisi 10 cm😂

0|0
    0|0
  • Olmaz tabi

0|0
    0|0
  • her ne kadar selulit kadinin sorunu gibi gozuksede bu sorundan erkekler olumsuz etkilenmektedir akedemisyenler bilim adamlari pkk savunuculugu yapacaklarina su soruna etkili bir cozum bulsalar insanliga faydali bir is yapmis olurlar

0|0
    0|0
  • Olmaz erkek kas kütlesi yüksek oldugu için

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...