Bir arkadaşınız size kötülediği kişiyle yakınlaşmaya uğraşsa ne derdiniz?

Bir arkadaşınız size bir insanı hor görüp aşağılıyor aradan zaman geçiyor onun o kişiyle yakınlaşmak için inanılmaz çaba harcadığını görüyorsunuz. O arkadaşınıza güveniniz ne olurdu?

0|0
9|3

En İyi Erkek Görüşü

• Çok güzel karakteri varmış güle güle kullansın 😊

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Alır kafasını duvarlara çarparım. Çünkü şerefsizlik işidir bu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hiç kimse beğenmediği birisinin ya da kıskanmadığı birisinin adını ağzına almaz. Lafını yapmaz. Kedi ciğer meselesi..

1|0
    0|0
  • Orda durcan dirim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Yaşadım ne yapıyorsun kiz diye sordum o da bana dostuna yakın ol düşmanına daha yakin dedi @sekerlemekeyfisi 😄😄😄

1|0
    0|0
  • Dengesiz galiba düşünürdüm ya da o arkadaş unutkan biri.

1|0
    0|0
  • Karaktersiz

1|0
    0|0
  • basit ve aciz insanlar, takmamak lazim

1|0
    0|0
  • "iki yüzlü gahpe " derler bence.
    ben demem de neyse işte

0|0
    0|0
  • Vay çakal vay derim ne diyim :D

1|0
    0|0
  • Arkadasligimiz boter demekki o zamanlarda ona karsi ilgisi varmis senin ilginin olmasini istememis

1|0
    0|0
  • fesatmış derdim kıskanıyor onun gibi olmak istiyormuş demek ki herkese içindeki fesatlıkla kötülemiş onu. ama bir yandan da onunla yakın olmak istiyor onun gibi olmak istiyor. zaaflerı uğruna bir insanı harcayabilen biri demek ki.
    böyle biri benim de hayatımda vardı benim yanımda düşmana söylenmeyecek sözleri söyler onu kötüler dedikodusunu yapardi aradan zaman geçer biricik dostum canım kankim herşeyim diye etiketleyip foto koyardı. malum güven kalmadı hayatımdan çıkardım o kişiyi. sen de öyle yap iyi oluyor ;)

1|0
    0|0
Yükleniyor...