Arkadaslar normalde cok sakin ve pozitif biriyim ama?

Memleketteydm eve dogru gidiyordum cocuklukdan beri kullandigim bir yol bakdik bir cocuk bir kizi sozlu taciz ediyor bnde dayanamayip cocugu sozlu uyardm dinlemeyince hakkini verdm cocuk kacti gitti sonra annem bana dediki sanane neden karisiyorsn boyle durumlarda ama boyle dusundum onun yerinde. benimde kardesim olabilirdi oysaki baskasinin namusuni kendi namusum gibi korumazsan adam degilsin denilmisti yanlismi dusunuyorm? asiiri mi yobazim beni aydinlatirmisiniz?

1|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• adamsin sen. adam!

0|1
    0|0
    • Allah razi olsun babamdan boyle ogrendm

• bozma sen kendini. aynen senin basin belaya girer diye oyle demistir o da seni. dusunmustur o an aklina gelmemişdir baskasi annen de yanlis. bir sey demedi ön yargıli olma annene. tesekkurler eig icin.

• Rica ederm

Kızlar Ne Diyor 9

• İyi yapmışsın aferin böyle devam et

0|1
    0|0
    • Allah razi olsun birde sordum arkadaslara cocuk uyusturucu bagimlisiymis uzuldum onun adina

• İyi yapmışsın ya senin gibiler kaldı mi bizim burdakiler olsa taciz ederler daha çok

• Vardir ole insanlar zaten bizm burdaki insanlar karsilar boyle seylere bide asiret yeri ya kimse pek curret edemez

• Dogru olani yapmissin helal olsun. Onun yerinde senin kardesin de olabilirdi dedigin gibi. Bunun yobazlikla hic alakasi yok.

0|1
    0|0
    • Allah razi olsun sadece insan oldugum icn canim yandi dayanamadim burnumu soktum allah kotuyu kimseye denk getirmesin

• Kim olsa aynı şeyi yapar yobazlıkla bir ilgisi yok bunun.

0|1
    0|0
  • En iyisini yapmişsin.

0|1
    0|0
    • Allah razi olsun insan oldugum icn ve bir kalbim l
      Oldugu icin dayanamiyorum

• sen haklısın annen haksız pardon ama o kız tecavüze uğradığındada annen aynı şeyleri söyleyebilecekmi unutmayınki sözlü de olsa o da bir tacizdir

0|1
    0|0
  • En iyisini yapmıssın keske herkes senin gibi olsa

0|0
    0|0
  • Sen iyisini yapmissin annen sana bisey olur diye korkmustur

0|0
    0|0
    • Bana bisy olmaz dusunmen yeter alllah razi olsun bu civardaki en buyk asirettenim:))

• En buyuk asirettensin diye yaralanmicakmisin yani

• Yani kucuk bir yer herkes herkesi taniyor kimse curret edemez yani zararin altinda kalirlar

• Dogrusunu yapmissin. Vurdumduymaz olmamak gerek. Tebrikler.

0|1
    0|0
    • Hep boyleyim degisemiyorum yani ne bilim bisy olunca ailem gozumun onune geliyor

• Dikkat et kendine

• Artk sorumluluk sahibiym birZ. Daha duyarliyim

• Ama sakinligini bozma

0|0
    0|0
    • Yok allaha sukur bozmam ama hic kimse hic kimseyi rahatsz edemez bu bana batiyor

Erkekler Ne Diyor 3

• Adamsin kardeşim

0|0
    0|0
  • Kardeş adamlıkla yobazlık ayrı şeydir. Yobazlık birşeyin yanlış olduğunu bilerek kendi menfaatin için onu kullanmaktır. Senin yerinde olsam aynısını yapardım. Benimde koz kardeşim var ona yapılmasını istemediğim bir çok davranışı sergilemekten kaçınıyorum kız arkadaşlarıma. Yani eğer bu yobazlıksa bende yobaz oluyorum

0|0
    0|0
    • Eyvallah abim aydinlattigin icin tesekkur ederim ben kucuklukten beri booyleym hatta bir kizi korumk icn okulumdan atildim

• dağdan gelenler kekolar ülkenin içine ediyor
    ve dersleri verilmesi gerekiyor

0|0
    0|0
    • Ben anadolu cocuguyum abi kimse bizi cevremizdekileri rahatsz edemez batiyor bana

Yükleniyor...