Neden gizleniyorsunuz?

Abi bir insan fikirlerini söylerken, bir şeyler paylaşırken neden dolayı korkar ki? Neden kendisini hiçliğe hapseder? Ben hiçbir şekilde hiçbir zaman kendimi gizlemicem. Hatam olabilir, yanlışım olabilir, eksikliklerim, utanılacak yönlerim... Bunda kötü olan ve saklanması gereken olan şey ne ki? Başımızı toprağın altına sokunca cesur olmak kadar saçma bir şey var mı yahu :D

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• Çok acıklıymış yazınız. İçim burkuldu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 10

• şimdiye kadar hiç gizlenme gereksinimi duymadım. gizli kullanıcı olayı çok saçma zaten nick alıyorsun kendi resmini bile atmıyor (bir çoğu) bir de üstüne gizlenme oldu mu güzel kardeşlerim?

0|1
    0|0
  • katılıyorum

0|1
    0|0
  • Mesaj yağmuruna tutuluyorlarmış falan filan.
    Zaten hem soru sorduğunda hemde görüş bildirdiğinde atan atıyor zaten mesajı boş işler bana göre adamlar engelle butonu falan koymuşlar şikayeti basarsın olmadı
    Üstelik gizliden millete dalaşanlar var boş işler

0|1
    0|0
  • Sitedeki karizmaları bozulacak diye korkuyorlar.

1|1
    0|0
  • Vay be helal olsun

0|1
    0|0
  • kendisine 100 tane değişik tipin mesaj atmasından rahatsız oluyo olabilirler mi acaba çok elit bir mekanda değiliz sonuçta

1|0
    0|0
    • Sadece bayanlar açısından sormadığım gibi böyle bir durumda bildiğim kadarıyla takip kabul edilmeden mesaj atılmasına izin verilmiyor kimseye?

• Ben kızların artık ahlaksız cinsellik içeren ve en çok seninki kaç cm sorusunu duymamak için gizli sorup gizli cevaplarım. Bu seferlik istisna olsun.

Cayırt

0|0
    0|0
  • peşlerinde efbiay var

0|0
    0|0
    • Aldığım duyumlara göre mossad da iş başındaymış, temkinli olmak lazım tabi

• güzel bir soruda en sevmediğim şeydir gizli kullanıcıya izin verilmemesi o yüzden yazamadığım oldu.

0|0
    0|0
    • bilmem alıştım böyle kendimi rahat hissetmiyorum kullanıcı adım yazınca. açıktan nasıl yazabiliyorsunuz ona şaşıyorum :)

• Korkum çekincem yok çünkü bir şeyden :)

• epimiz çift karakterliyiz ondan asdfg

0|1
    0|0
Yükleniyor...