Mhpliler hakkındaki görüşleriniz nelerdir hangi partili olduğunuzuda belirtseniz iyi olur?

evet severmisiniz yoksa aman benden uzak olsun diyenlerdenmisiniz gör7şlerini nasıl değerlendiriyosunuz?

Güncellemeler:
hjjn
evet

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Herhangi bir partiye mensup değilim hiç bir partinin şuanki durumunu beğendigimi söyleyemem çünkü hiç biri bir devleti yönetebilecek vasıfta ve işleyişte değil iktidar partisi için de durum ne yazık ki öyle mhpye gelecek olursak mhp artık ne yaptığı belirsiz işe yararlığı olmayan bir parti genel başkanı Bahçeli kendini her şeye 'hayır' demek için programlamış ve başbakanlığı bile kabul etmeyen durumda kendisi için her şey genel başkan olmak mhpnin başında olmak mhp de gerçekten yorum yapabilen insanları partiden attı bir kere daha ne yapabilirdi ki mhp millet milliyetçisi chp ulus milliyetçisidir mhp çogu zaman bunu dahi hiçe sayarak kararlar aldı mevcut yönetimden memnunmuş gibi koalisyona yanaşmadı mhp akp hariç herkese hayır demeye alıştı ve böyle giderse bir sonraki seçimlerde kuşkusuz baraj altında kalacak

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Akpliyim ama hic bir siyasi partinin fantiği olmam cunku siyasette iyi yoktur en az kötü vardir... ülkemizde aslinda 2 parti vardir akp ve digerleri diye bunun sebebini aciklamak istiyorum cunku diger tüm partiler akp ye düşman bu da akp nin dogru parti oldugunu kanitliyor... chp zaten dinsizlerin partisi ve dis ülkelerin 1. Partisi... mhp de chp ile cati adayi cikardilar ve mhp surekli hdp den cok erdogana yukleniyor ki zaten devlet bahcelinin kendi soyu türk degil kuzeni falan yani... zaten mhp nin ülkü ocagi veya ülkuculer diye bir seyi kalmadi zaten suanki ulkuculerin cogu kavgaci içen 5 para etmez tipler nerde kaldi o eski ülküülkücület devlet bahceli ztn tv ye cikip 2 laf edemiyor cunku cahil...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Türküm ve MHPlileri severim yani. Ama her Kürt asıllı vatandaşlarımıza hain gözü ile bakmasalar iyi olacak tek sorun bu bence. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben mhpliydim ama artık ak partiliyim mhp çok yanlış yolda türkeş bile oy vermez mhpye.

0|0
    0|0
Yükleniyor...