Sevmek nedir? Bana öğretir misiniz?

Bir çok insan sana "Seni seviyorum" diyor. Çünkü sen güzelsin, sen yakışıklısın, senin paran var, senin çok güzel bir işin var, senin çok güzel kasların var vs vs
Sen fanisin bir gün hasta olabilirsin ve hasta olduğun zaman bunları kaybedebilirsin o zaman ne olacak?
Lütfen yardım edin. Sadece gerçeğin ne olduğunu bilmek istiyorum.
Sırf kullanılmamak için şekilden şekle giriyorum ve insanları test ediyorum.

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Karşılık beklememektir

0|0
    0|0
    • Bu kadar kısa mı?

• Bunları hissetmeye sebep bir papatya bile olabilir. İlla insan gibi büyük bir şeyi sevmekle öğrenilmez sevgi

• Kesinlikle ama ya olmuyorsa?

En İyi Erkek Görüşü

• sevmek canlı ya da cansız varlıklara ya da soyut kavramlara karşı duyulan bağlılık hissidir bazen bu hisler çıkarlar üzerine zaafların etkisiyle kurulabilir ya da karşılıksız sadece içten gelen duygular bu bağları kurabilir kişinin tercihleri bu konuda belirleyici olacaktır sevmek aşk gibi ani çarpıcı bir duygu değildir zamanla oluşur ya da aşkın dönüştüğü bitmeyen uzun soluklu bir hali olarak karşımıza çıkabiliyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sokaktan bir hayvana sahip çık. Onunla ilgilen. Temizle, besle, oyna. Bir süre sonra sevmeyi ve sevilmeyi öğreneceksin.

0|0
    0|0
    • Sadece kafan karışık. Hem yaşın da küçük. Gayet normal senin yaşındaki erkeklerde bu durum. Çünkü 18-20 yaşına gelen erkek çocuğu aileden uzaklaştırılır. Bu da en temel sevgi bağını zedeleyebilir. Bu uzklaştırılma "gerek üniversite, gerek iş bulma, gerek askerlik" ile oluyor

• Ben hep boyleydim 😶

• Yukarıdaki saydığın bütün özellikler bir gün gittiğinde ya da hiç olmadığında yanında o olduğunu görmektir sevmek.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Bence bencillik.

0|0
    0|0
  • sabretmek sadece o kişiyi bulduğunda eninde sonunda benim eşim olucak diye diye senelerce onu beklemek kendine acı çektirirsin buda sevgiyi oluşturmuş oluyor

0|0
    0|0
  • Sevmek kalpten gelir. Bazen kimine neyine bakmaz sadeve seversin. Masumca. Senin icin hic birsey onemli degildir. Sadece huyunu dusuncelerini sana uyumunu sevebilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ben aşığım ve aşık olduğum kişiye birkez aşık olduktan sonra değişimi önemli değil aslında garip o kişi tamamen farklı biri hatta normalde hiç sevmiyeceğim birine bile dönüşse sevmeye devam ederim peki neden ilk başta o sevmiyeceğim insana aşık olmadımki sanırım insanlara değil onların ruhlarına aşık oluyoruz görüntü sadece hoşlanma yaratabilir aşk başka bir boyuttur tümüyle sevmektir

0|0
    0|0
    • Güzel diyorsun ama çevrene bir bak insanlar aşk dedikleri şey aslında menfaat

• sen bana sevmeyi sordun onların yaptığı ikili fayda ilişkisi benim kitabımda bir yerde sevgi varsa orda mantık değil kalp devreye girer

• nasıl anlatsam.. zor..

http://i.hizliresim.com/WkV5Q2.gif

0|0
    0|0
  • Sevmek; onunla yapamayıp, onunsuz da yapamamaktır

0|0
    0|0
  • yalan dolan dan başka birşey gelmiyor akılcağızıma

0|0
    0|0
Yükleniyor...