Sizin üstünüzden en yakın kız arkadaşınıza ulaşmaya çalışan hıyara nasıl bir ders verirsiniz?

Sizi kullanmaya çalışıyor (tabii ki siz bunun farkındasınız). Bu hıyara nasıl bir ders verirsiniz? Zaten aranız türlü nedenlerden dolayı bozuk. Sizinle barışıp kıza ulaşmaya çalışıyor (Ön yargılı değilsiniz kendi gözünüzle gördünüz) Nasıl bir ders verirsiniz?

1|1
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Anlaşılan birazcik karisık ve kallesce bir durum olayin tam icinde olmadigim icin tam dogru bir yorum olmayabilir ama cocuga sert ve kotu davranip kiz arkadasimin bana tavir alip cocuga daha ilgisinin yonelmesini engellerim cocuga sert cikmam birde kizin nabzini ölcerm cocuga karsi neler hissedio die sonra ise cocukla aramda buzlari eritmem ve kiza ulasmasinida kendim engellerim ama caktrmadan sonsice olmali cunku fevri her hareketin cocugun lehine olabilir dogru zamanda dogru seyi yapmaya dikkat et :)

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kızın ağzını yoklarım eğer olurtusu varsa ben ayarlamaya çalışırım, ha eğer yok ise yüzüne bunu söyler ikimizinde etrafına yaklaştırmam ( ki insanlara - insan değillermiş gibi davranmakta çok iyiyimdir :) )

0|0
    0|0
    • Yok kız istemiyor her şeyini biliyorum ki en yakın arkadaşım zaten bilmediğim bir şeyi yok çocuğu da sevmiyor zaten ama ona ayrı bir ders vermeliyim ben yoksa çok yaklaşamıyor zaten bir kere haddini bildirmiştim

• Çocuğu dövmek için bahane diyeceğimde kavga etmek güzelbir şey değil ki :/ Sanırım benim kafam öyle dolaylı kötülüklere pek çalışmıyor : P

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Lavuğu gazlarım. Bence sana hayır diyemez şeklinde yardırırım.

Sonra kıza gider alabildiğine kötülerim. Gerekirse iftiraya başvururum.

Sonuçta fitne ateşine odun atmayan bizden değildir.

0|0
    0|0
  • Döverdim onu.

0|0
    0|0
  • Sopa ile güzel birders verirdim kank

0|0
    0|0
    • Ahh keşke bi' saldırsa
      Ben bir şey yapmayayım diye kendimi zor tutuyorum zaten kız da kızar bana trip atar bu yüzden yani o saldırmadan onu dövmem onun iyiliğine olur

• Kafa atarim :) yapmissligim var

0|0
    0|0
Yükleniyor...